نقوی حسینی: مافیای مباحث آموزشی به پیش دبستانی ها ورود كرده اند

نقوی حسینی: مافیای مباحث آموزشی به پیش دبستانی ها ورود كرده اند

پروژه آسان: یك عضو هیات رییسه فراكسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با تاكید بر این كه مافیا در مباحث آموزشی به خصوص سوژه كنكور فعالانه عمل می كند، اظهار داشت: به محض مطرح شدن سوژه حذف كنكور، موسسات و مافیا به سراغ انتشار كتب كمك آموزشی برای مقاطع دیگر رفتند كه امروز كار را به پیش دبستانی ها كشانده اند.سید حسین نقوی حسینی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: بدون تردید مافیای كنكور وجود دارد و بسیار هم فعال است به صورتی كه یكی از موانع حذف كنكور همین مافیا می باشد كه تلاش هایی هم انجام می دهند.

وی توضیح داد: درآمد این موسسات به وجود كنكور بستگی دارد. آن هم در شرایطی كه طبق قانون دولت مكلف به حذف كنكور شده است هنوز كنكور سر جایش است كه دلیل آن فعال بودن مافیا است كه با فكر و برنامه پیش می رود. به صورتی كه تا پیش از مطرح شدن سوژه حذف كنكور كتب كمك آموزشی در دوره های اول، دوم و سوم دبیرستان وجود نداشت و كسی به سراغ این كتاب ها نمی رفت.

نقوی حسینی اضافه كرد: به محض مطرح شدن حذف كنكور موسسات و مافیا به سراغ مقاطع دیگر رفته اند و هم اكنون برای مقطع پیش دبستانی ها كتب كمك آموزشی منتشر می كنند. البته كه چاپ و انتشار كتاب های كمك آموزشی خلاف نیست. آنها در انتشار كتاب ها و امكانات كمك آموزشی اقدام می كنند و خانواده ها در استفاده از آن مخیر هستند. مافیا با هدف سودمندی به سوژه آموزش ورود پیدا كرده چون نگاه اقتصادی دارند و برای منافع اقتصادی آن تلاش می كنند.

این عضو فراكسیون فرهنگیان مجلس در مورد حذف مشق شب نیز، اظهار داشت: كارشناسان تعلیم و تربیت نظرات مختلفی در مورد مشق شب دارند. البته مشق شب به معنای تمرین دانش آموز در منزل است كه برخی آنرا ضروری و برخی دیگر آنرا غیر ضروری می دانند. این كه كتاب های كمك درسی حتما باید در مدارس وجود داشته باشد موضوعی وابسته به مافیا است چون مشق شب به معنای تست زدن همچون كنكور نیست.
1397/10/03
18:21:07
5.0 / 5
4912
تگهای خبر: آموزش , دانش آموز , كتاب , كنكور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه