معاون وزیر علوم به پروژه آسان خبر داد

زمان برگزاری كنكور تغییر نمی كند

زمان برگزاری كنكور تغییر نمی كند

پروژه آسان: معاون آموزشی وزارت علوم با تاكید بر این كه برنامه ای برای تغییر زمان برگزاری كنكور ۹۸ نداریم اظهار داشت: این آزمون در زمان اعلام شده انجام خواهد شد.


دكتر مجتبی شریعتی نیاسر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار نمود: برنامه ای برای تعویق زمان برگزاری آزمون سراسری ۹۸ در وزارت علوم وجود ندارد اظهار داشت: این آزمون در موعد مقرر برگزار می شود.
وی در ادامه اشاره كرد: سوژه تعویق زمان برگزاری كنكور ۹۸ در شورای سنجش و پذیرش مطرح نیست و همانطور كه عنوان شد زمان برگزاری این آزمون تغییر نمی كند.
به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، اخیراً برخی از داوطلبان آزمون سراسری ۹۸ با امضای نامه و ایجاد هشتگ هایی در توئیتر خواهان تعویق زمان برگزاری كنكور سراسری به سبب وقوع سیل در بعضی استان های كشور و عدم آمادگی داوطلبان شده بودند.
آزمون سراسری سال ۹۸ در ایام پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه ۹۸ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می گردد و سپس تصحیح اوراق، نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۹۸ به صورت كارنامه و در دهه دوم مردادماه ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.
همچنین نتیجه نهایی كنكور سراسری ۹۸ در نیمه دوم شهریورماه ۹۸ اعلام می شود و داوطلبانی كه برمبنای مندرجات كارنامه مجاز به انتخاب رشته می شوند، می توانند در مهلت تعیین شده و با عنایت به ظرفیت انتخاب رشته، رشته های خودرا انتخاب كنند.1398/01/29
14:19:41
5.0 / 5
4834
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه