مسابقات فرهنگی و هنری شاه كلید كاهش آسیبهای دانش آموزی

مسابقات فرهنگی و هنری شاه كلید كاهش آسیبهای دانش آموزی

پروژه آسان: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان با حضور بیشتر از 3 میلیون و600 هزار دانش آموز در سال تحصیلی جاری خبرداد و اضافه كرد: این مسابقات در پنج محور و 70 رشته برگزار می گردد در مراحل قبل 5 هزار اثر دریافت و در نهایت 1076 اثر انتخاب و به این جشنواره دعوت شدند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علیرضا كاظمی در آئین افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزیده سراسر كشور در اردوگاه شهید باهنر تهران، با تشریح ابعاد مختلف جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزیده كشور اظهار نمود: این دانش آموزان بعنوان نماینده ۱۴ میلیون دانش آموز و بعد از طی مراحل مختلف به این مرحله رسیدند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اضافه كرد: یكی از ساحت های ششگانه سند تحول، حوزه فرهنگ وهنر است كه بسیار دارای اهمیت است.
كاظمی اشاره كرد: یكی از ظرفیت ها موجود برای تحقق آموزه های علمی مختلف همین مسابقات فرهنگی و هنری است كه دارای كاركردهای ارزشمندی همچون تعیین مسیر شغلی دانش آموزان در آینده و تحقق آموزه های اخلاقی و دینی است.
وی مسابقات فرهنگی و هنری را شاه كلید كاهش آسیبهای دانش آموزی دانست وافزود: سالم ترین و فعال ترین دانش آموزان در این مسابقات حضور دارند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری این مسابقات با حضور بیشتر از ۳ میلیون و۶۰۰ هزار دانش آموز در سال تحصیلی جاری خبرداد و اضافه كرد: این مسابقات در پنج محور و ۷۰ رشته برگزار می گردد در مراحل قبل ۵ هزار اثر دریافت و در نهایت ۱۰۷۶ اثر انتخاب و به این جشنواره دعوت شدند.
وی ادامه داد؛ این جشنواره یك كارگاه بزرگ آموزشی و مهارت آموزی است بدین سبب دانش آموزانی كه در این جشنواره حضور می یابند متحول می شوند و مهارت های مختلف را فرا می گیرند و استعدادهایشان ظهور و بروز می كند.
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، كاظمی اضافه كرد: آثار دانش آموزان در حدی عالی است كه انسان باور نمی كند این سطح از خلاقیت و هنر كار دانش آموزان باشد.
منبع:

1398/05/24
09:00:12
5.0 / 5
4313
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه