موافق وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

فرهنگی: تاكید بر اجرای سند تحول بنیادین از نكات مثبت برنامه های حاجی میرزایی است

فرهنگی: تاكید بر اجرای سند تحول بنیادین از نكات مثبت برنامه های حاجی میرزایی است

پروژه آسان: یك نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به سوابق مدیریتی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اظهار داشت كه حاجی میرزایی بر اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش بعنوان یكی از مطالبات نمایندگان تاكید دارد كه این خود نقطه مثبتی در كارنامه اش شمرده می شود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محمدحسین فرهنگی در جلسه علنی بامداد امروز سه شنبه مجلس و در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بعنوان موافق وزیر پیشنهادی اظهار داشت: آشنایی بنده با آقای حاجی میرزایی به روزهای اول انقلاب بر می گردد كه ایشان مسئولیت نهضت سواد آموزی و چند مسئولیت دیگر را در استان آذربایجان شرقی داشتند. شاهد تلاشهای باارزش ایشان در اعمال نظرات انقلابی و دینی در حوزه های كاری و مسئولیتی بوده ام.
نماینده مردم تبریز با اشاره به اینكه مسئول یك سازمان باید مهارت های اداركی بالایی داشته باشد، اظهار داشت: مهارت های ادراكی به معنای داشتن قدرت بالای تصمیم گیری و اعمال سیاست های پیش بینی شده و قدرت بالای هماهنگی با كل سازمان است كه این خاصیت در آقای حاجی میرزایی وجود دارد.
این نماینده مجلس افزود: در طول انقلاب وزرایی بودند كه در وزارت خانه های كشاورزی و نیرو و نفت مسئولیت هایی داشتند و به سبب مهارت ادراكی بالا كارنامه موفقی از خود بجای گذاشتند. از آن طرف در آموزش و پرورش شاهد حضور وزرایی بودیم كه با وجود وجود سابقه در آموزش و پورش منشاء بر جای گذاشتن آثار گسترده ای از خود نشدند. بدین سبب داشتن مهارت های ادراكی و باارزش در مدیریت مولفه ی مهمی است كه آقای حاجی میرزایی با داشتن چنین مهارت هایی می تواند در مدت باقیمانده دولت سنگ بنای تحولات مختلف را بگذارد.
فرهنگی درانتها حاجی میرزایی را مدیری عالی و با توانایی اداره امور دانست و اظهار داشت كه تاكید بر اجرای سند تحول بنیادین و مخالفت با سیاست های استعماری ۲۰۳۰ همچون نكات مثبت ایشان به شمار می آید.
منبع:

1398/06/12
19:06:24
5.0 / 5
4347
تگهای خبر: آموزش , آموزش و پرورش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه