انجام تراكنش های بانكی با دوربین موبایل

انجام تراكنش های بانكی با دوربین موبایل

به گزارش پروژه آسان اپلیكیشن پرداخت «همراه كارت» تلاش كرده است با استفاده از تكنولوژی، خدماتی متمایز به كاربران خود عرضه نماید.


كارت به كارت با دوربین گوشی
كافیست در همراه كارت، كارت بانكی خویش را مقابل گوشی قرار دهید. در این صورت اسكنر همراه كارت با استفاده از هوش مصنوعی، شماره كارت را تشخیص داده و به صورت اتوماتیك شما را به صفحه ی «كارت به كارت» هدایت می كند. این كار تجربه ای جذاب است كه سرعت كارت به كارت كردن را زیاد می كند.
پرداخت QR Code با دوربین
پرداخت از راه QR Code یا باركد دوبعدی، در كشورهای پیشرفته دنیا جایگاه ویژه ای پیدا كرده است. كاربران همراه كارت می توانند به آسانی باركدهای دوبعدی مربوط به پذیرنده های این نرم افزار را اسكن كرده و پرداخت خویش را انجام دهند.
پرداخت قبض با اسكن دوربین
امكان اسكن باركد انواع قبوض خدماتی هم در همراه كارت وجود دارد. بعنوان مثال می توان با این روش پرداخت قبض برق را بدون وارد كردن شناسه انجام داد. البته پرداخت قبض آب، گاز و تلفن ثابت هم در همراه كارت امكان پذیر است.
تشخیص خودكار تراكنش مورد نظر كاربر
برای انجام تراكنش های بالا، تنها كافیست كه دكمه اسكن در همراه كارت انتخاب گردد. در این حالت دوربین گوشی فعال شده و اپلیكیشن به صورت خودكار تشخیص می دهد كه تصویر مقابل گوشی كارت بانكی، باركد دوبعدی یا باركد قبض است.

علاوه بر انجام تراكنش با دوربین، شیوه های نوآورانه ای برای خرید شارژ و بسته هم در همراه كارت عرضه شده است.
برای كسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود این اپلیكیشن می توانید به سایت همراه كارت یا استورهای معتبر رجوع كنید.
2121

1398/08/13
23:32:36
5.0 / 5
4584
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه