نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن اسلامی:

آموزش وپرورش دانش آموزان تمدن ساز تربیت كند

آموزش وپرورش دانش آموزان تمدن ساز تربیت كند

پروژه آسان: ایسنا/لرستان نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن اسلامی با تاكید بر این كه امروزه ایران مهد تمدن اسلامی است، اظهار داشت: لازم است آموزش وپرورش با فراهم كردن زمینه مناسب، دانش آموز تمدن ساز تربیت كند.


حجت الاسلام حاج علی اكبری در دیدار با دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با بیان این كه اتحادیه انجمن اسلامی می تواند موتور پیش ران حركت تمدن اسلامی در محیط دانش آموزی باشد به تبیین برنامه ها و اهداف این تشكل پرداخت و اظهار نمود: مأموریت اصلی، ساخت تمدن اسلامی و رهگیری این مورد با نگاه تمدن اسلامی توسط اعضای انجمن اسلامی است.
وی با تاكید بر این كه امروزه ایران مهد تمدن اسلامی است، افزود: لازم است آموزش وپرورش با فراهم كردن زمینه مناسب دانش آموز تمدن ساز تربیت كند.
حاج علی اكبری افزود: دانش آموزان عضو انجمن اسلامی متعلق به نسل جدید و تاریخ معاصر هستند و می توانند نگاه تمدنی را با روحیه انقلابی و جهادی میان هم سن و سالان خود ترویج كنند.
گفتنی است، در این دیدار رضا زینی وندمقدم، مدیركل آموزش وپرورش لرستان و معاونت پرورشی و فرهنگی و مسؤلان و اعضای اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزی استان لرستان هم حضور داشتند.1398/09/17
14:01:35
5.0 / 5
4103
تگهای خبر: آموزش , دانش آموز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه