۳۵۰ اثر به پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر ارسال شد

۳۵۰ اثر به پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر ارسال شد

به گزارش پروژه آسان ایسنا/بوشهر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر با اشاره به برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر در هفته آخر آذرماه اظهار داشت: 350 اثر برای ارائه در پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر ارسال شده كه از آثار برگزیده تجلیل می شود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، حسن ابراهیمی در نشست اعضای ستاد پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به كارهای ستاد اقامه نماز استان بوشهر اظهار نمود: این ستاد تلاش وافری در راه عمل گرایی و تاثیرگذاری در گسترش فرهنگ اقامه نماز داشته است.
وی شناسایی و رفع ضعف ها و تقویت نقاط قوت را از برنامه های مهم ستاد اقامه نماز استان بوشهر دانست و اشاره كرد: مردم استان بوشهر توجه ویژه ای به اقامه فریضه الهی خصوصاً نماز دارند و این فرهنگ استان بوشهر را به استانی مذهبی تبدیل نموده است.
معاون استاندار بوشهر با قدردانی از همكاری دستگاه های اجرایی و ادارات در ترویج فرهنگ اقامه نماز اشاره كرد: این مهم سبب شده كه ضعف ها در كوتاه ترین زمان بررسی و زمینه رفع آن فراهم گردد.
ابراهیمی از برگزاری جلسات توجیهی با دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی آگاهی داد و بیان كرد: ترویج فرهنگ نماز در میان نسل جوان یكی از برنامه های مهم ستاد اقامه نماز است و تشكیل جلسات ستاد اقامه نماز و امربه معروف و نهی از منكرو ترویج فرهنگ قرآنی در شهرستان های ۱۰ گانه استان بوشهر از دیگر برنامه ها بوده است.
وی از برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز با عنوان نماز و مدرسه آگاهی داد و اظهار داشت: این اجلاس با سوژه راهكارهای ترویج فرهنگ اقامه نماز در میان دانش آموزان و حضور فعال روحانیون در نماز جماعت مدارس برگزار می گردد كه سعی شده با كیفیت بهتری نسبت به سال های گذشته اجرا شود.

رئیس ستاد برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر با اشاره به تشكیل كمیته های سه گانه این اجلاس اشاره كرد: علمی پژوهشی، پشتیبانی، اطلاع رسانی و تبلیغ از كمیته های سه گانه پنجمین اجلاس استانی نماز است.
حسن ابراهیمی همكاری آموزش و پرورش، ائمه جمعه و فرمانداران شهرستان های ۱۰ گانه استان بوشهر در برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر را یاد شده قرار داد و اشاره كرد: در این راستا پیش اجلاس پنجمین اجلاس استانی نماز شهرستانی در شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان بوشهر برگزار شده است.
وی با اشاره به جمع آوری بیشتر از ۳۵۰ اثر در عنوان و رشته های مختلف در امتداد پنجمین اجلاس استانی نماز اشاره كرد: این آثار به دنبال اعلام فراخوان با سوژه نماز و مدرسه به دبیرخانه این اجلاس ارسال و دراین زمینه انشاء دانش آموزی با سوژه نماز برگزار شده است.
رئیس ستاد برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر با اشاره به اینكه این اجلاس هفته آخر آذرماه در بوشهر برگزار می شود، اظهار داشت: در پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر از آثار برگزیده تجلیل می شود.

پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر هفته آخر ماه آذر برگزار می شود
مدیركل روابط عمومی استانداری بوشهر زمان برگزاری پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر را هفته آخر ماه آذر دانست و اظهار داشت: آثار ارسالی به پنجمین دوره اجلاس استانی نماز به ۳۵۰ اثر رسیده است.
اسماعیل كاظمی در نشست اعضای ستاد پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر نماز با اشاره به اینكه این اجلاس در ۲ سوژه نماز و مدرسه طراحی شده است اظهار داشتك اجلاس نماز با هدف ترویج فرهنگ نماز و شناسایی روش های دعوت به نماز برگزار می گردد كه برای هر چه با شكوه برگزار شدن پنجمین اجلاس استانی نماز ۳ كمیته تخصصی تشكیل شده است.
وی با اشاره به اینكه كمیته های سه گانه برگزاری پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر نقش مهمی در برگزاری با شكوه این اجلاس دارد اظهار داشت: كمیته های اطلاع رسانی و تبلیغ، پشتیبانی و مالی، علمی و پژوهشی در برگزاری با شكوه پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر نقش مهمی دارد.

رئیس كمیته اطلاع رسانی پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر، طراحی و انتشار پوسترهای فراخوان بوسیله رسانه ها، فضای مجازی و صدا وسیما را همچون برنامه های اجرا شده دانست و اشاره كرد: مشاركت دستگاه های فرهنگی همچون آموزش و پرورش سبب شد اجلاس نماز امسال با وضعیت بهتری اطلاع رسانی شود تا دانش آموزان، دانشجویان، پژوهشگران و پژوهشگران حضور پر رنگ تری در پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر داشته باشند.
كاظمی با اشاره به اینكه امسال آثار بیشتری به اجلاس نماز استان بوشهر ارسال شده است اضافه كرد: آثار ارسالی به پنجمین دوره اجلاس استانی نماز به ۳۵۰ اثر رسیده است.
وی از مشاركت دانش آموزان هنرستان ها در خلق آثار هنری و صدها اثر آگاهی داد و بیان كرد: امسال پیش اجلاس در شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش برای اولین بار انجام شد كه با استقبال دانش آموزان و فرهنگیان مواجه گردید.
رئیس كمیته اطلاع رسانی پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر همكاری انجمن های فرهنگی، هنری اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر را برای خلق آثار از دیگر توفیقات این اجلاس استانی دانست و اشاره كرد: هدف گذاری برای برگزاری نمایشگاه آثار هنری و طراحی و راه اندازی ۲ سایت برای ارسال آثار در دبیرخانه استانی از دیگر برنامه ها است.
كاظمی زمان برگزاری پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر را هفته آخر ماه آذر دانست و اظهار داشت: بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز با سوژه نماز و مدرسه نیز در استان گلستان برگزار می گردد.1398/09/20
21:09:40
5.0 / 5
4519
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه