راه اندازی مجتمع آموزشی به نام سردار سلیمانی

راه اندازی مجتمع آموزشی به نام سردار سلیمانی

به گزارش پروژه آسان سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور از راه اندازی مجتمع آموزشی به نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در استان گیلان توسط خیرین مدرسه ساز اطلاع داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور از تصمیم جامعه خیرین برای راه اندازی مجتمع آموزشی به نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در شهر رشت اطلاع داد.
بر این اساس؛ رئیس سازمان برنامه وبودجه به دنبال سفر به رشت و حضور در مراسم كلنگ زنی یك مدرسه خیر ساز در گیلان كه قرار بود به نام خودش نام گذاری شود در صفحه شخصی خود اینگونه نوشت: «با تشكر و ادای احترام به جامعه خیرین مدرسه ساز كشور به علت نقش بی بدیل شان در زمینه سازی تربیت شایسته نسل آینده، حضور اینجانب در مراسم امروز، همچون مراسم قبلی، صرفا به علت ابراز ارادت و قدردانی از خیرین بود و نامگذاری مجتمع آموزشی در دست ساخت به نام این حقیر موضوعیتی ندارد. بنابراین پیگیری های من برای تخصیص های بودجه مربوط به مدارس خیرساز (۵۰درصد خیرین و ۵۰درصد دولت) وظیفه قانونی ام بوده و نیازی به قدردانی ندارد.
وی ادامه می دهد: از عزیزان خیر مدرسه ساز و آموزش وپرورش گیلان خواسته ام كه این مجتمع را به نام خلبان شجاع ارتش شهید محمدرضا رحمانی یا یكی از مفاخر گیلان بنامند».
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، بر طبق این گزارش؛ به دنبال این اعلام محمدباقر نوبخت و شهادت مجاهد نستوه و سردار پرافتخار كشور شهید «سردار سلیمانی»، ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز در پیامی پیشنهاد تغییر نام این مدرسه به نام سردار سلیمانی را با این مضمون مطرح كرد: «پیرو مراسم كلنگ زنی روز گذشته در شهر رشت كه مقرر بود به پاس تلاشهای دكتر محمد نوبخت معاون محترم ریاست جمهوری در توجه به آموزش وپرورش و پشتیبانی و حمایت همه جانبه از خیرین مدرسه ساز بخصوص در افزایش اعتبارات پروژه های مشاركتی در سال های اخیر، این دبیرستان به نام ایشان نامگذاری شود اما دكتر نوبخت در پیامی خواهان نامگذاری آن محل به نام یك شهید شدند؛بنابراین، پس از شهادت «سردار سلیمانی» به پیشنهاد جامعه خیرین مدرسه ساز و موافقت نوبخت این مجتمع به نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی نامگذاری می شود».1398/10/14
21:45:09
5.0 / 5
4272
تگهای خبر: آموزش , مدارس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه