ارسال رایگان كتاب های درسی به مناطق سیل زده

ارسال رایگان كتاب های درسی به مناطق سیل زده

به گزارش پروژه آسان مدیركل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی تاكید كرد: كتاب های درسی برای دانش آموزان مناطق سیل زده كه كتاب هایشان در سیل از بین رفته است به صورت رایگان ارسال شد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، احمدرضا امینی در این زمینه گفت: بعد از حادثه سیل اخیر و با هماهنگی اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان و اداره كل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان، برآورد نیاز كتاب درسی دانش آموزان حادثه سیل دریافت گردید و تعداد ۸۸۶۱ جلد كتاب درسی برای دانش آموزان لطمه دیده در حادثه سیل استان هرمزگان و تعداد ۴۲۰۹۸ جلد كتاب درسی برای دانش آموزان لطمه دیده در حادثه سیل استان سیستان و بلوچستان در دوره و پایه های تحصیلی مختلف ارسال گردید.
وی افزود: ضمناً دانش آموزان یا خانواده ها می توانند فایل PDF كتاب درسی را از پایگاه كتاب درسی به آدرس Chap.sch.ir دریافت و از آن استفاده نمایند.
به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، این سازمان قبل از این در امتداد كمك به دانش آموزان مناطق سیل زده كشور و در اقدامی انسان دوستانه تعداد ۵ هزار بسته نوشت افزار شامل (۳۵۰۰ بسته به ناحیه ۴ اهواز و ۱۵۰۰ بسته به آموزش و پرورش منطقه شاوور) و تعدادی میز اداری، صندلی، كمد و كامپیوتر را هم جهت استفاده دانش آموزان، معلمان و كادر اداری مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال كرده بود.
منبع:

1398/11/01
18:55:21
5.0 / 5
4369
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه