مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور عنوان كرد

گردنگیر نصب نرم افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدرسه

گردنگیر نصب نرم افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدرسه

پروژه آسان: مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از گردنگیر نصب نرم افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدارس برای برخورداری از سهمیه سوخت تخصیصی آگاهی داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، مرتضی ضامنی درباب سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس گفت: برمبنای مصوبه هیئت وزیران، مقرر شد تخصیص سهمیه سوخت رانندگان سرویس مدارس صرفاً بر اساس احصاء پیمایش آنها در چارچوب اعتبار نقدی به حساب مالكین این خودرو ها انجام می پذیرد.
وی ادامه داد: این دسته از رانندگان جهت برخورداری از سمهیه تخصیصی سوخت، می بایست نسبت به نصب اپلیكیشن محاسبه پیمایش سوخت هرچه زودتر اقدام نمایند.
ضامنی افزود: میزان پیمایش ماهیانه هر راننده طبق گزارش ارسالی از نرم افزار فوق در هرماه محاسبه و مبنای اختصاص اعتبار مربوط به سهمیه سوخت می باشد كه رانندگان موظف می باشند در تلفن همراه خود نصب نمایند.
این مسئول در ارتباط با عدم نصب اپلیكیشن محاسبه پیمایش بیان داشت: مرجع شناسایی و فعالیت در این عرصه، نرم افزار موبایلی یاد شده می باشد و عدم نصب این نرم افزار و عدم ارائه گزارش پیمایش صورت گرفته از این طریق سبب حذف سهمیه سوخت خواهد گردید.
مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور در ارتباط با طریقه استفاده از نرم افزار عنوان شده اضافه كرد: رانندگان سرویس مدارس باید با شروع هر سرویس، شروع سفر و اختتام هر سرویس گزینه اختتام سرویس را بوسیله برنامه ثبت نمایند (این موضوع شامل سرویس های رفت و برگشت و سرویس دوم و سوم نیز می شود). مجموع سرویس های انجام شده و مسافت هایی كه توسط راننده در مدت زمان فعالیت طی می شود تعیین كننده میزان سهمیه سوخت مورد نیاز راننده خواهد بود.
طبق گزارش روابط عمومی اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور، وی یاد آور شد: نرم افزار فوق صرفاً برای سنجش پیمایش این گروه از ناوگان جهت تعیین سهمیه سوخت بوده و كاربردی برای دانش آموزان ندارند، درباب نرم افزار مربوط به دانش آموزان، موضوع در كار گروه مشتركی با آموزش و پرورش در حال بررسی است كه بعد از نهایی شدن اعلام خواهد شد.
منبع:

1398/11/23
20:20:05
5.0 / 5
4361
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه