تحصیل 5200 فقره سند برای املاك آموزش وپرورش

تحصیل 5200 فقره سند برای املاك آموزش وپرورش

به گزارش پروژه آسان معاونت حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش طی یك سال قبل برای ۵۲۴۷ فقره ملك فاقد سند متعلق به آموزش وپرورش، تحصیل سند كرده است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، معاونت حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه گزارشی از اقدامات انجام گرفته در خلال یك سال قبل را منتشر نموده است.
بر طبق این گزارش، معاونت حقوقی و امور مجلس توانسته است برای ۵ هزار و ۲۴۷ فقره ملك فاقد سند متعلق به آموزش وپرورش، تحصیل سند كرده است.
حمایت قضایی و معاضدت حقوقی از فرهنگیان به صورت میانگین ۱۵ هزار نفر در سال در جهت تحقق كرامت فرهنگیان و ارتقا منزلت، راه اندازی و به روزرسانی سامانه املاك آموزش وپرورش، برگزاری ۱۰ نشست با كمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی، ۱۳۷ جلسه اختصاصی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با وزیرآموزش وپرورش و مستندسازی اراضی و املاك فاقد سند از دیگر اقدامات انجام گرفته در این معاونت است.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، شایان ذكراست، معاونت حقوقی و امور مجلس علاوه بر برنامه ریزی در پیگیری برنامه تنقیح قوانین و مقررات آموزش وپرورش، فعالیتهای مطلوب و مؤثری را در پاسخ دهی به هنگام و مناسب به ۵ هزار و ۶۸۲ فقره نامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برنامه ریزی برای كاهش بروز تخلفات اداری در بین كاركنان با برنامه های آموزشی و پیشگیرانه و تعیین تكلیف تعداد قابل توجهی از مدارس دارای حكم خلع ید و قلع وقمع از قوه قضائیه داشته است.
1398/11/26
15:21:06
5.0 / 5
3919
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه