وزیر ارتباطات:

در صورت تعطیلی مدارس، امكان آموزش الكترونیكی برقرار است

در صورت تعطیلی مدارس، امكان آموزش الكترونیكی برقرار است

به گزارش پروژه آسان به دنبال شیوع بیماری كرونا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: باتوجه به احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا آخر سال، امكان آموزش مجازی و ازراه دور را داریم.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، بااینكه یك هفته از زمانی كه اولین خبر رسمی مبتلاشدن به ویروس كرونا در كشور انتشار یافته، می گذرد اما كرونای جدید با نام كووید ۱۹ در همین مدت تاثیرگذاری در امور كشور داشته است؛ از افرادی كه در خیابان ها با ماسك و دستكش رفت وآمد می كنند تا تعطیلی خیلی از مراكز آموزشی و حتی بسته شدن مرزهای كشورمان و لغو خیلی از پروازها.
اطلاعات كم و بیشتر از ویروس كرونا می گوید حضور در مكان های عمومی از بیشترین احتمالات مبتلاشدن به این ویروس می باشد، برای اینكه كرونا بااینكه طبق آمار در مقایسه با خیلی از بیماری های خانواده خود، احتمال مرگ كمتری دارد اما مبتلاشدن به آن به آسانی و با قرار گرفتن در معرض عطسه ها و سرفه های یك مبتلا و دست دادن با وی است.
باتوجه به این شرایط از همان زمان كه اعلام گردید مواردی از مبتلاشدن به ویروس كرونا در ایران مشاهده شده است، دانشگاه ها و مراكز تحصیلی یك به یك تعطیل شدند. همین طور با توجه به این كه این ویروس همچنان درحال گسترش است و هنوز به صورت كامل در ایران ریشه كن نشده، این تعطیلی برای هفته دیگر هم تمدید شده است.
در این راستا محمدجواد آذری جهرمی در صفحه توییتر خود نوشت: باتوجه به احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا آخر سال، برای همكاری با وزارت علوم و آموزش و پرورش، امكانات ویژه ای جهت آموزش مجازی و ازراه دور فراهم كردیم تا میلیون ها دانش آموز و دانشجو ضمن حفظ سلامت خود، از تحصیل علم هم جا نمانند.
منبع:

1398/12/09
23:09:49
5.0 / 5
3696
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه