ممنوعیت برگزاری اردوهای درسی و نوروزی مدارس

ممنوعیت برگزاری اردوهای درسی و نوروزی مدارس

پروژه آسان: سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام نمود كه هرگونه اردوهای خارج از مدرسه و برگزاری اردوهای نوروزی و سایر كارهای آموزشی به صورت كامل تعطیلست و برگزاری آن توسط برخی مدارس غیردولتی نیز ممنوع می باشد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، مسعود ثقفی با اشاره به اینكه تمام كارهای مدارس تعطیل می باشد، اظهار داشت: هرگونه اردوهای خارج از مدرسه و برگزاری اردوهای نوروزی و سایر كارهای آموزشی به صورت كامل تعطیلست و برگزاری آن توسط برخی مدارس غیردولتی نیز ممنوعست.
وی ادامه داد: از اولیا درخواست می نماییم در كنار اینكه ما هم بخشنامه كردیم و باردیگر هم به مدارس ابلاغ می نماییم، خودشان هم مدنظر داشته باشند كه به هیچ عنوان فرزندانشان را برای اردوهای درسی بوسیله مدرسه یا هرجایگاه دیگری نفرستند.
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اصرار كرد كه سلامتی فرزندان مهم تر از این است كه بخواهیم به لحاظ آموزشی قدمی برداریم به هیچ عنوان اولیا از كلاس هایی كه به این عنوان برگزار می گردد استفاده نكرده و فرزندانشان را در منزل نگه دارند.
ثقفی با اشاره به لغو تمامی اردوهای آموزشی و پرورشی در مدارس دولتی و غیردولتی اظهار داشت: اولیا در صورت مشاهده باشماره 88964006 تماس و یا بوسیله سایت shekayat.medu.ir شكایت خودرا مطرح كنند.1398/12/23
14:58:34
5.0 / 5
3717
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه