بیل گیتس از هیئت مدیره كمپانی مایكروسافت كناره گیری كرد

بیل گیتس از هیئت مدیره كمپانی مایكروسافت كناره گیری كرد

به گزارش پروژه آسان بیل گیتس كه قبلا و از سال 2000 بعنوان مدیرعامل مایكروسافت خدمت می كرد، از این سمت كناره گیری كرد تا زمان بیشتری را برای بنیاد علمی بیل و ملیندا گیتس سپری كند. در سال 2008 او فعالیت تمام وقت خویش را در كمپانی واگذار كرد تا بتواند تلاش بیشتری برای فعالیتهای بشردوستانه كند. به نظر می آید این كنارهگیری از هیئت مدیره كمپانی هم دلیلی مشابه با فعالیتهای بشر دوستانه داشته باشد. او كه اولویت خویش را فعالیتهای بشر دوستانه قرار داده است، همچنان عنوان مشاور فنی در مایكروسافت را دارد تا بتواند به فعالیت این كمپانی كمك نماید.

مدیر ارشد مایکروسافت، ساتیا نادلا در بیانه ای اضافه کرد: کارکردن با بیل گیتس، امتیاز و افتخار بزرگی بوده و تجربه خیلی از او کسب کرده ایم. بیل گیتس شرکت را بر پایه نیروی دموکراتیک و حل مشکلات و چالش های جامعه بنا نهاد. مایکروسافت همچنان از مشاوره فنی بیل برای پیشبرد محصولات و خدمات خود استفاده خواهد نمود. از دوستی و آشنایی با او سپاسگذار و خوشحال هستم و به دنبال ادامه فعالیت در زمینه توانمندی بشر در تمامی زمینه ها هستیم.
در حالی گیتس هنوز هم تا حدودی با شرکتی که خود تاسیس کرده، در ارتباط می باشد، این کنارهگیری بعد از سال 2000 که مدیریت ارشد را رها کرد را، بزرگترین قدم خود برای جدا شدن از این کمپانی می داند.
theverge.com 2121


منبع:

1399/02/07
13:05:11
5.0 / 5
3018
تگهای خبر: خدمات , شركت , علم , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه