آیسسكو به دانش آموزان خلاق جایزه می دهد

آیسسكو به دانش آموزان خلاق جایزه می دهد

به گزارش پروژه آسان دبیركل كمیسیون ملی آیسسكو در جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی جهان اسلام (آیسسكو) در جهت راهبرد «فرهنگ از طریق دور»، مبادرت به برگزاری مسابقات و اختصاص جوایزی به دانش آموزان كشورهای اسلامی عضو سازمان كرده است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، غلامرضا کریمی اظهار داشت: سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی جهان اسلام (آیسسکو) در جهت راهبرد «فرهنگ از طریق دور»، مبادرت به برگزاری مسابقات واختصاص جوایزی به دانش آموزان کشورهای اسلامی عضو سازمان کرده است.
وی ادامه داد: این جوایز درسه زمینه داستان کوتاه، نقاشی، موسیقی یا یک کار خلاقانه است و به سه نفر از دانش آموزان برنده، جایزه اختصاص خواهد یافت. جوایز مورد نظر، برای داستان کوتاه ۶۰۰۰ دلار (شش هزار دلار)، نقاشی ۴۰۰۰ دلار(چهار هزار دلار) و موسیقی یا یک کار خلاقانه ۲۰۰۰ دلار (دو هزار دلار) است. ایشان از دانش آموزان سراسر کشور دعوت کرد از این فرصت بعنوان ورود به یک رقابت بین المللی بهره گرفته و استعدادهای خویش را در این حوزه ها در سطح جهان اسلام به نمایش بگذارند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، دبیرکل کمیسیون ملی آیسسکو با بیان اینکه آثار ارسالی باید به یکی از سه زبان کاری آیسسکو (انگلیسی، عربی، فرانسه) باشد، اضافه کرد: دانش آموزان علاقمند به شرکت در این رقابت، آثار خویش را حداکثر تا دهم خرداد ماه سالجاری به کمیسیون ملی آیسسکو ارسال تا ترتیب شرکت دادن آنها در این رقابت داده شود.1399/02/16
13:50:19
5.0 / 5
2675
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه