یك عضو كمیسیون آموزش:

كارگروه های تخصصی برای آموزش معلمان جهت تدریس آنلاین تشكیل شده است

كارگروه های تخصصی برای آموزش معلمان جهت تدریس آنلاین تشكیل شده است

پروژه آسان: یك عضو هیات رییسه كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه هم اكنون ادارات آموزش و پرورش در استانها در حال تولید محتوا و برگزاری كارگروههای تخصصی برای معلمان هستند تا آموزش آنلاین بر طبق استاندارد خاصی انجام گیرد.


شیوا قاسمی پور در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال قبل عملا تدریس دانش آموزان وارد فاز جدیدی شد و آنها به صورت آنلاین آموزش می دیدند. حالا در زمان باقی مانده تا شروع سال تحصیلی تدابیر و برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا با تولید محتوا و کارگروه های تخصصی استانداردهای مشخصی تعیین شده تا معلمان با یک شیوه، روش و متد تدریس کنند.
وی افزود: بیشتر مراکز آموزش و پرورش در استانها در حال تولید محتوا و یا برگزاری کارگروه های تخصصی هستند تا از این طریق محتوای مورد نیاز تدریس امسال برای آموزش آنلاین را آماده کرده و در اختیار معلمان قرار دهند. اقدامی که همه بر طبق استانداردهای آموزشی صورت می گیرد تا معلمان بر طبق آن تدریس کنند.
این عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در آخر و در جمع بندی اظهار داشت: با این رویه انتظار می رود که آموزش آنلاین در سال تحصیلی جدید با کمترین مشکل صورت گیرد و همه از یک استاندارد پیروی کنند.
منبع:

1399/05/09
22:56:25
5.0 / 5
1834
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه