آخرین وضعیت ساماندهی معلمان برای ورود به سال تحصیلی جدید

آخرین وضعیت ساماندهی معلمان برای ورود به سال تحصیلی جدید

پروژه آسان: معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام آخرین وضعیت ساماندهی نیروی انسانی برای ورود به سال تحصیلی جدید، از برگزاری مانور شروع سال تحصیلی به صورت مجازی با استانها در شهریور و قبل ازآغاز سال تحصیلی آگاهی داد.


علی الهیار ترکمن در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار نمود: نیاز به نیروی انسانی برای سال تحصیلی پیش رو، پیش بینی و محاسبه شده است.
وی ادامه داد: با همان مدل و بسته ای که سال قبل دنبال می کردیم، شامل حق التدریس نیروی رسمی و پیمانی، حق التدریس آزاد، خرید خدمت، حق التدریس شاغلین و سرباز معلم، نیازها را برطرف می نماییم. در بعضی موارد نیز مجوز داریم که از نیروهای در آستانه بازنشستگی در چارچوب استمرار خدمت استفاده نمائیم.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اعلان اینکه در ماه گذشته، توزیع استانی نیروی انسانی انجام و تفاهم نامه های سنواتی توزیع نیروی انسانی با همه استانها نهایی و ابلاغ گردیده است اظهار داشت: یک بار مانور شروع سال تحصیلی را به صورت مجازی با استانها انجام دادیم و یک بار دیگر هم در شهریور و پیش از شروع سال تحصیلی انجام می دهیم که از لحاظ توزیع نیرو و اطمینان از اینکه در ابتدای سال هیچ کلاسی بدون معلم نخواهد بود مشکلی نداشته باشیم.
الهیار درباره تعداد بازنشستگان امسال اظهار داشت: امسال تعداد افراد مشمول بازنشستگی که وارد سامانه بازنشستگی می شوند ۴۷ هزار نفر هستند که تعدادی به استناد ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری امکان استمرار خدمت دارند.
وی افزود: بوسیله استانها در حال پیگیری هستیم تا تعداد همکارانی که امکان ادامه خدمت دارند را به ما اعلام کنند. تا بیستم شهریور ماه می توانیم تعداد بازنشستگان قطعی را اعلام نماییم.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره اینکه آیا طرح معلم تمام وقت و ثبت نام از متقاضیان سال تحصیلی پیش رو نیز ادامه می یابد؟ اظهار داشت: طرح معلم تمام وقت باتوجه به برقراری فوق العاده ویژه خرداد ماه دیگر از کاربرد خارج شده است.
منبع:

1399/06/02
17:31:51
5.0 / 5
1654
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه