رفع اشكال فنی مشاهده نتایج آزمون ورودی سمپاد

رفع اشكال فنی مشاهده نتایج آزمون ورودی سمپاد

مدیر آموزش سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اشاره به اینكه یازدهم و دوازدهم شهریور ماه بعنوان مهلت اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد تعیین شده بود اظهار داشت: به سبب خطای فنی كه روز دوشنبه رخ داد و الان برطرف شده، یك روز دیگر به مهلت اعتراض افزوده خواهد شد و دانش آموزان تا روز سیزدهم شهریورماه می توانند در صورت ضرورت اعتراض خودرا به ثبت برسانند.


احمد عبدالله پور در گفت و گو با ایسنا، درباره اشکال به وجود آمده هنگام مشاهده نتایج آزمون ورودی سمپاد که واژه «غایب» بجای نمایش کارنامه برای دانش آموزان درج می شود اظهار نمود: مشکل رفع شده است.
وی ادامه داد: یک خطای فنی رخ داده بود که دانش آموزان حاضر را «غایب» لحاظ کرده بود اما حالا مشکل برطرف شده و کارنامه دانش آموزان نیز در حال بارگذاری است.
مدیر آموزش سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان همین طور با اشاره به اینکه یازدهم و دوازدهم شهریور ماه بعنوان مهلت اعتراض به نتایج تعیین شده بود اظهار داشت: به سبب خطای فنی که رخ داده بود یک روز دیگر به مهلت اعتراض افزوده خواهد شد و دانش آموزان تا روز سیزدهم شهریورماه می توانند در صورت ضرورت اعتراض خودرا به ثبت برسانند.1399/06/11
09:49:31
5.0 / 5
1566
تگهای خبر: آموزش , دانش آموز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه