معاون وزیر آموزش و پرورش:

ادعا نداریم شبكه شاد بی نقص است

ادعا نداریم شبكه شاد بی نقص است

پروژه آسان: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با یان اینكه بتدریج مشكلات شبكه شاد رفع خواهد شد اظهار داشت: بطور حتم این شبكه كامل نیست و ادعا نداریم شبكه بی نقصی است اما برخی از كارشناسان شبانه روز در حال كوشش برای رفع مشكلات هستند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، در ادامه حضور و بازدیدهای نظارتی بر عملکرد مناطق آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس بامداد امروز دکتر احمدی لاشکی با حضور در منطقه ۱۴ آموزش و پرورش تهران ضمن بازدید از چند مدرسه با معلمان و مدیران این منطقه به گفتگو نشست.
در این بازدید معاون حقوقی و امور مجلس با اشاره به لزوم تدبیر لازم برای پیشبرد این سال تحصیلی خاص اظهار داشت: کمتر از ۲۷ کشور دنیا هستند که هنوز مدارس شان را باز گشایی نکردند. در اغلب کشورهای جهان مدارس کار می کنند. ایتالیا که یکی از پر خطرترین کشورها بود در انتشار کرونا مدارس را باز گشایی کرده اند. در فرانسه و سایر کشورها هم آموزش و پرورش را تعطیل نکرده اند. شاید یک مدرسه خاص تعطیل شود برای وجود کرونا اما نباید کل مدارس را تعطیل نماییم.
معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه سال قبل فرصتی برای آشنایی معلمان با دانش آموزان بود و معلم می دانست که دانش آموزان چه وضعیت یادگیری دارد اظهار داشت: سال جاری که از آغاز سال با کرونا مواجه هستیم باید فرصتی فراهم نماییم که معلم و دانش آموز با هم آشنا گردند و بنا بر نیاز روش تدریس و آموزش تنظیم شود.
احمدی لاشکی افزود: تاکید اول و آخر ما این است که پرو تکل های بهداشتی و سلامت جسمی معلمان و دانش آموزان رعایت شود چونکه در وهله اول سلامتی مهم می باشد. طبق اعلام وزارت بهداشت، زدن ماسک، فاصله اجتماعی و هوای در جریان سه اصل مهم در برقراری این پرو تکل هاست که باید درمدارس و بخصوص کلاس های در س رعایت شود.
وی در پاسخ به مباحث مطرح شده در مورد شبکه شاد خاطرنشان کرد: بتدریج این مشکلات رفع خواهد شد. بطور حتم این شبکه کامل نیست اما ظرفیتی بوجود آمده است که ضمن حفظ امنیت اخلاقی و روانی دانش آموزان، فضای آموزشی مهیا شود. ادعا نداریم شبکه بی نقصی است اما برخی از کارشناسان شبانه روز در حال کوشش برای رفع مشکلات هستند.
احمدی لاشکی از شبکه تلویزیونی هم بعنوان یک ظرفیت خیلی خوب نام برد و اظهار داشت: الان در صدد دو سویه کردن این شبکه هم هستیم.
معاون وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: نباید مدیر مدرسه ای داشته باشیم از وضعیت دانش آموزان خبر نداشته باشد. هیچ دانش آموزی نباید از تحصیل عقب بماند.
منبع:

1399/07/03
12:27:13
5.0 / 5
1430
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه