امكان دریافت برنامه های زنده از تلویزیون اینترنتی شاد نما برای كاربران در شبكه شاد

امكان دریافت برنامه های زنده از تلویزیون اینترنتی شاد نما برای كاربران در شبكه شاد

پروژه آسان: با افزایش ظرفیت ها در نسخه جدید شبكه آموزشی دانش آموز، امكان دریافت برنامه های زنده شبكه شاد از تلویزیون اینترنتی شاد نما با دسترسی كاربران به اینترنت در شبكه شاد برقرار شد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، در شرایط کرونایی و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و بمنظور پیش گیری از ایجاد وقفه در پروسه آموزش دانش آموزان، در آستانه بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی از نسخه جدید شاد رونمایی گردید.
باتوجه به اهمیت موضوعات مطرح شده در حوزه آموزش و پرورش و پیشرفت و گسترش شبکه های ارتباطی، افزایش انعطاف رسانه ای در این عرصه نیز بدون شک باید مورد توجه قرار بگیرد چونکه برنامه های صوتی و تصویری ارائه شده در این عرصه می بایست با بیشترین سطح دسترسی در اختیار کاربران قرار بگیرد.
هم اکنون سطح دسترسی تمامی افراد جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان با رسانه های تعاملی بیش از قبل شده و می بایست به کمک این رسانه های نوین پیام مورد نظر را به جامعه ی کاربران انتقال داد تا به کمک پیشرفت تکنولوژی از تمام زمان های لازم محتوای صوتی و تصویری مورد نظر کاربر، مطابق با سلیقه و معیارهای او ارائه شود.
در شادنما شبکه های متنوع با عناوین متنوعی توسعه داده شده است که هرکدام برمبنای سیاست تولید و ارائه محتوا توسط وزارت آموزش و پرورش برای مخاطبین هدف به کار می روند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، معاونت های مختلف آموزش و پرورش شامل پرورشی، ابتدایی و متوسطه و یا هرگونه تقسیم بندی دیگر می توانند در رسانه ای مجزا با مخاطبین هدف خود ارتباط برقرار کنند؛ کاربران شاد در هر زمان و مکانی تنها با دسترسی به اینترنت می توانند برنامه های شبکه های شادنما را به صورت زنده و یا آرشیوی از بین هزاران محتوای جدید و قدیم انتخاب نموده و مشاهده کنند.
منبع:

1399/07/05
23:52:11
5.0 / 5
1329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه