نحوه دریافت برخط تاییدیه تحصیلی برای ثبت نام در دانشگاه

نحوه دریافت برخط تاییدیه تحصیلی برای ثبت نام در دانشگاه

به گزارش پروژه آسان مدیركل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش اعلام نمود: سامانه صدور برخط تاییدیه تحصیلی وزارت آموزش و پرورش تولید و برای استفاده دانشجویان در پروسه ثبت نام در دانشگاه افتتاح شد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، حبیبی اظهار داشت: سامانه صدور برخط تاییدیه تحصیلی وزارت آموزش و پرورش تولید و برای استفاده دانشجویان در پروسه ثبت نام در دانشگاه افتتاح شد که مزیت این سامانه در ارائه خدمت الکترونیک تاییدیه تحصیلی بصورت برخط است و دانشجویان ( و یا هر متقاضی دیگری) می توانند بدون مراجعه به هیچ مکانی حتی دفاتر پیشخوان، فرم تقاضای درخواست تاییدیه تحصیلی را تکمیل کرده و بعد از پرداخت الکترونیکی 2300 تومان، سامانه کد پیگیری و تاییدیه درخواست را به آنها ارائه می دهد.

وی افزود: نهادهای دولتی و غیر دولتی همچون دانشگاه های کشور بعنوان استعلام کننده تاییدیه تحصیلی می توانند
خدمت بر خط تاییدیه تحصیلی را هم بوسیله اینترانت گذرگاه دولت(GSB) و هم بوسیله اینترنت گذرگاه عمومی دولت(PGSB) دریافت نمایند و یا حتی نسبت به دریافت کارتابل بر بستر اینترنت اقدام نمایند.
بگفته حبیبی جهت رویت تاییدیه تحصیلی استعلام شونده( متقاضی یا دانشجو)، کد ملی و کد پیگیری را به سرویس ارائه و تاییدیه تحصیلی را دریافت می کند. نهادهای متقاضی جهت دریافت اطلاعات بیشتری درباب دریافت سرویس می توانند با شماره 82283063 دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات تماس برقرار کنند.
به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ پروسه دریافت تاییدیه تحصیلی مدرک دیپلم توسط دانشجویان ورودی سال 99 بدین شرح است:
1- دانشجوبه سامانه تاییدیه مدارک تحصیلی (دیپلم) به آدرس https: //emt.medu.ir مراجعه و بعد از پر کردن اقلام داده ای، یک کد رهگیری دریافت می کند.

2- اگر سامانه آموزشی دانشگاه، خدمت برخط مرتبط را در سامانه کارسازی کرده باشد، دانشجو می تواند کد رهگیری دریافتی را در محل مشخص شده در سامانه آموزشی دانشگاه درج کند.

3- اگر سامانه آموزشی دانشگاه، خدمت بر خط را در سامانه کارسازی نکرده باشد، دانشجو کد رهگیری را به دانشگاه تحویل داده و کارشناس دانشگاه می تواند بعد از مراجعه به آدرس https: //kemt.medu.ir وارد شده و با وارد کردن کد رهگیری دانشجویان، تاییدیه را دریافت کند.منبع:

1399/07/30
14:17:18
5.0 / 5
1198
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه