جزئیات خشت گذاری30 هزار واحد مسكونی برای فرهنگیان فاقد مسكن

جزئیات خشت گذاری30 هزار واحد مسكونی برای فرهنگیان فاقد مسكن

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش با اشاره به انعقاد تفاهم نامه تامین ۱۷۰هزار واحد مسكونی برای فرهنگیان فاقد مسكن بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت مسكن و شهر سازی در چارچوب طرح اقدام ملی برای تأمین مسكن، اظهار نمود: اولویت اجرای این طرح با زنان سرپرست خانواده و زوجین فرهنگی بوده است كه بعد از اعلام فراخوان ۳۱۰هزار فرهنگی در سامانه ثبت نام كردند كه ۷۵هزار نفر از ثبت نام كنندگان توسط وزارت مسكن و شهرسازی واجد شرایط تشخیص داده شدند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، با حضور رئیس جمهور و وزرای آموزش و پرورش و مسکن و شهرسازی عملیات خشت گذاری۳۰ هزار واحد مسکونی برای فرهنگیان فاقد مسکن شروع شد.
محسن حاجی میرزایی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه تأمین ۱۷۰هزار واحد مسکونی برای فرهنگیان فاقد مسکن بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت مسکن و شهر سازی در چارچوب طرح اقدام ملی برای تأمین مسکن، اظهار نمود: اولویت اجرای این طرح با زنان سرپرست خانواده، زوجین فرهنگی بوده است که بعد از اعلام فراخوان ۳۱۰هزار فرهنگی در سامانه ثبت نام کردند که ۷۵هزار نفر از ثبت نام کنندگان توسط وزارت مسکن و شهرسازی واجد شرایط تشخیص داده شدند.
وی ادامه داد: فاز اول عملیات خشت گذاری ۱۳هزار واحد مسکونی فرهنگیان در اردیبهشت ماه سالجاری با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار گردید و امروز هم عملیات خشت گذاری ۳۰هزار واحد مسکونی در ۱۸استان و ۶۶شهر شروع می شود.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برای این طرح تأمین مالی برای پشتیبانی از فرهنگیان در نظر گرفته ایم، اظهار نمود: با همکاری بانک ملی ایران ۴هزار میلیارد تومان با سود ۱۲درصد در اختیار فرهنگیان بعنوان آورده فرهنگیان در نظر گرفته شده است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، شایان ذکر است؛ بامداد امروز آیین بهره برداری از پروژه اقدام ملی مسکن با حضور رئیس جمهور و وزرای آموزش و پرورش و مسکن و شهرسازی و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید.
منبع:

1399/08/02
21:28:40
5.0 / 5
1071
تگهای خبر: آموزش , آموزش و پرورش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه