برگزاری دوره آموزش مجازی طرح مبین ویژه مدیران مدارس

برگزاری دوره آموزش مجازی طرح مبین ویژه مدیران مدارس

مدیركل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری دوره آموزش مجازی طرح مبین ویژه مدیران مدارس در سال تحصیلی ۱۳۹۹ ۱۴۰۰ از راه سامانه ltms اطلاع داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محمدرضا مسیب زاده اظهار داشت: شرایط در کشور و در جهان شرایط عادی و مساعد نیست بنابراین باید از آموزش های جایگزین برای آموزش های خود به جای آموزش های حضوری و فیزیکی استفاده نماییم.
مدیرکل قرآن عترت و نماز آموزش و پرورش اضافه کرد: وزارت آموزش و پرورش بعنوان پیشروترین دستگاه و نهاد در میان دستگاه ها و نهادهای جمهوری اسلامی در حوزه آموزش از راه فضای مجازی است.

وی تصریح کرد: ما از همان ابتدا شیوع این ویروس منحوس آموزشهای مجازی را پیگیری کردیم و اجازه ندادیم هیچ یک از فعالیتهای ما مغفول بماند.

مدیرکل قرآن عترت و نماز آموزش و پرورش ادامه داد در همین راستا دوره های آموزشی مختص فرهنگیان مدیران و دانش آموزان را طراحی تدوین و در کانالهای مربوطه از راه شبکه شاد بارگزاری کردیم.

وی اظهار داشت: دوره آموزشی مجازی طرح مبین که مختص مدیران مدارس است از راه سامانه ltms صورت خواهد گرفت.
مسیب زاده با اشاره به برگزاری دوره ها به صورت کاملاً مجازی اظهار داشت: انتظار داریم مخاطبان هر دوره هم مشارکت جدی در این دوره ها داشته باشند.
وی تصریح کرد: دوره آموزش مجازی طرح مبین ویژه مدیران مدارس شامل ۴۸ قسمت ۱۰ دقیقه ای که جمعاً ۴۸۰ دقیقه کلیپ است و توسط همکاران ما تهیه تدوین و بارگذاری شده است.

وی افزود: مخاطبین این طرح مدیران مدارس متوسطه اول و دوم هستند که در این دوره تعداد ۲۰ هزار نفر شرکت کننده می توانند شرکت داشته باشند و مدت آموزش آن ۱۶ ساعت است.

مدیرکل قرآن عترت و نماز آموزش و پرورش با اشاره به زمان اجراء این طرح اظهار داشت: استانها می توانند تا 27 آذرماه متناسب با ظرفیت ها و شرایط های استانی زمان ثبت نام مطالعه محتوا و آزمون را اجرا کنند.

مسیب زاده اضافه کرد: سهمیه اختصاصی برای هر استان بر مبنای تعداد مناطق و نواحی هر استان و برای هر منطقه حداکثر ۳۰ نفر است بعد از آخر دوره هم گواهینامه ها صادر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ وی با اشاره به سرفصل های این دوره اضافه کرد: اهمیت و جایگاه نماز نماز جماعت، آثار تربیتی نماز، آشنایی با نقش و وظیفه مدیر در اقامه نماز مدرسه، اصول دعوت دانش آموزان به نماز، روش های دعوت دانش آموزان به نماز، نقش نماز در کاهش صدمه های اجتماعی، مهارت های پایبندی فرزندان به نماز، پاسخ به شبهات دانش آموزان و خانواده ها سرفصل های این دوره آموزشی هستند که محتوای آنها در کانال قرآن و عترت نماز به آدرس parvareshi۱ @ بارگذاری شده است.
منبع:

1399/08/12
19:51:07
5.0 / 5
1091
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه