معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش:

شبكه شاد در نوع خود بی نظیر است

شبكه شاد در نوع خود بی نظیر است

آذربایجان غربی معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: پایداری نظام اجتماعی و سیاسی تنها با سرمایه گذاری در آموزش و پرورش امكان دارد.


علیرضا کمرئی امروز اول آذر در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اضافه کرد: اهمیت سرمایه گذاری در آموزش و پرورش برای انسانهای دور اندیش روشن و بدیهی است و پایداری نظام اجتماعی و سیاسی تنها با سرمایه گذاری در آموزش و پرورش امکان دارد.
با توجه به شرایط ناپایدار کرونایی، مدیریت آموزش و پرورش امری دشوار است که مسؤلان آموزش و پرورش در استانها تابحال عملکرد مطلوبی داشته اند.
وی بااشاره به آموزش در شرایط کرونایی اضافه کرد: الان ۴۰ برنامه تلویزیونی با همکاری آموزش و پرورش و رسانه ملی تولید و پخش می شود و شبکه شاد در نوع خود بینظر است و آموزش تعاملی را برای ۱۲ میلیون دانش آموز کشور فراهم نمود.
کمرئی خاطرنشان کرد: در جهت عدالت آموزشی، استفاده از روشهای آموزشی جایگزین در مناطقی که دسترسی به شبکه شاد نداشتند، در دستور کار قرار گرفت.
همچنین مهین منافی مدیر کل آموزش و پرورش استان هم اظهار داشت: همدلی و همسویی در مدیریت منابع انسانی منجر به مدیریت موفق خواهد شد وسازماندهی و تقسیم امور در مدیریت نهاد عظیم تعلیم و تربیت یک اولویت است.
به نقل از روابط عمومی این اداره کل، وی اظهار نمود: وجود ۶۲۵ هزار دانش آموز و ۳۷ هزار فرهنگی در سطح استان یک امانت الهی برای مسؤلان این نهاد مقدس است.1399/09/02
10:26:40
5.0 / 5
1108
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه