آغاز ثبت نام آزمون ارشد از امروز

آغاز ثبت نام آزمون ارشد از امروز

ثبت نام جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از امروز یکشنبه 16 آذر شروع می شود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، مهلت ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی، غیردولتی، همین طور دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و ششمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور از امروز یکشنبه ۱۶ آذر آغاز می شود و روز یکشنبه ۲۳ آذر ماه اختتام می پذیرد.
ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی و بوسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org انجام می شود و داوطلبان، ضمن توجه به شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اموزش کشور قرار میگیرد)، در صورتیکه دارای شرایط مذکور باشند، می توانند حداکثر در دو رشته امتحانی (طبق ضوابط از رشته های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام) متقاضی ثبت نام در این آزمون شوند.
همین طور دفترچه راهنمای ثبت نام، همزمان با شروع ثبت نام، در درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود و متقاضیان علاقمند می توانند همزمان با برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰، نسبت به ثبت نام در مرحله نخست دوره بیست و ششمین آزمون المپیاد علمی- دانشجویی کشور، برمبنای شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، اقدام نمایند.
باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان بمنظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http: //darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خودرا به همراه مستندات لازم ثبت کنند.
بعد از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری بوسیله پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند بعد از دریافت شماره و کدرهگیری بوسیله پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس http: //rahgiri.sanjesh.org وارد شده و از آخرین وضعیت درخواست خود باخبر شوند.
به متقاضیان سفارش می شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل کرده و سپس بر طبق فرم پیش نویس با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان، اطلاعات لازم را بر طبق بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد کنند. همین طور متقاضیان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت کنند.
بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک متقاضی در صورت گرفته شدن در آزمون، قبولی وی لغو و از ادامه تحصیل متقاضی جلوگیری خواهد شد.1399/09/17
12:06:26
5.0 / 5
857
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه