پارك علم و فناوری بوشهر با شركت ملی نفت ایران قرارداد همكاری امضا كرد

پارك علم و فناوری بوشهر با شركت ملی نفت ایران قرارداد همكاری امضا كرد

به گزارش پروژه آسان معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری استان بوشهرگفت: این پارک و شرکت ملی نفت ایران برای استقرار و پیاده سازی نظام مدیریت دارایی های فیزیکی این شرکت قرارداد یکساله همکاری امضا نموده است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایرنا، عبدالحسن بهرامی روز جمعه در این ارتباط اضافه کرد: شرکت راهبران پترو پیمان از شرکتهای فناور مستقر در پارک علم وفناوری خلیج فارس بوشهر به نمایندگی از این پارک مأموریت اجرای این قرارداد را به عهده دارد.
وی اظهار نمود: راهبرد پارک علم و فناوری خلیج فارس با حضور و فعالیت چنین شرکت هایی این است که این پارک به قطب علمی و تخصصی مدیریت دارایی فیزیکی در پهنه جنوبی کشور تبدیل گردد. مدیر عامل راهبران پترو پیمان در گفتگو با ایرنا بیان نمود: برپایه این قرارداد این شرکت به نمایندگی از پارک علم و فناوری باید تمهیدات لازم را برای پیاده سازی و استقرار نظام مدیریت دارایی در شرکتهای زیرمجموعه وزارت نفت فراهم آورد.
حسین شریف پور اظهار داشت: در این پروژه شرکت راهبران پترو پیمان تدوین اسناد پایه نظام مدیریت دارایی شامل خط مشی مدیریت دارایی، و طرح استراتژیک مدیریت دارایی محصولات و خروجی های اصلی شرکت ملی نفت را به عهده دارد.
وی افزود: مطالعه و بررسی ساختار حکمرانی مدیریت دارایی و پیشنهاد ساختاری مناسب برای پیاده سازی خط مشی و طرح استراتژیک مدیریت دارایی هم در دستور کار این پروژه قرار دارد.
مدیرعامل شرکت فناور راهبران پتروپیمان اظهار نمود: همینطور این پروژه ورودی های راهبردی را برای ادامه سفر بلوغ مدیریت دارایی در شرکت ملی نفت ایران فراهم می آورد و در مراحل بعد با تمرکز بر سبد گسترده دارایی های فیزیکی شرکت ملی نفت ایران پروژه های عملی و کاربردی بسیاری تعریف می شود.
شریف پور بیان نمود: با عنایت به حجم چند صد میلیارد دلاری دارایی های فیزیکی شرکت ملی نفت ایران و فرسودگی فیزیکی و کهنگی تکنولوژیک بخش بزرگی از این دارایی ها، قرارداد استقرار و پیاده سازی نظام مدیریت دارایی در شرکت ملی نفت ایران کلیدی ترین و حساس ترین قرارداد مدیریتی این شرکت در سالهای اخیر است.
وزارت نفت، از سال ۹۳ مبحث نظام مدیریت دارایی های فیزیکی را به صورت جدی در دستور کار قرار داده است و در آخرین بازبینی خود در چند سند استراتژیک بالادستی، چهار شرکت اصلی زیرمجموعه این وزارت و شرکتهای تابعه آنها را به استقرار، پیاده سازی، استاندارد سازی و بهینه سازی نظام مدیریت دارایی فیزیکی بر مبنای استانداردهای بین المللی ملزم کرده است.منبع:

1399/11/03
22:29:39
0.0 / 5
720
تگهای خبر: تكنولوژی , شركت , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه