مأموریت وزیر برای مهارت آموزی دانش آموزان

مأموریت وزیر برای مهارت آموزی دانش آموزان

وزیر آموزش وپرورش با تاکید براینکه همکاری و هماهنگی در جهت همگرایی از مأموریت حاصل می شود، اظهار نمود: برای توسعه مهارت مأموریت داریم و باید کاری نماییم هر دانش آموز فارغ التحصیل یک مهارت فراگرفته باشد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در هجدهمین نشست از سلسله نشست های گفتگوی هفته که باهدف ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه بین وزارت آموزش وپرورش و دستگاههای مختلف کشور و با مبحث گفتگو بر محور تحول با حضور محمد شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، اعضای شورای معاونان، مدیران کل آموزش وپرورش استان ها و روسای ۷۶۰ منطقه آموزش وپرورش کشور به صورت ویدئوکنفرانس و از راه شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) برگزار شد، اظهار نمود: یکی از بزرگ ترین چالش های مدیریتی در بیشتر کشورها و به صورت خاص در ایران درجه همگرایی و ترکیب شوندگی بین اجزای تفکیک شده است.
وی ادامه داد: امور کشور به بخش های مختلفی تقسیم می شود و درون بخش ها و دستگاه ها به واحدها و واحدها به ادارات تقسیم بندی می شوند. این هرم در قاعده بسیار متکثر است و این اجزا برای جمع شدن و عرضه کار مشترک جزء پیچیدگی های بسیار مهم به حساب می آید.
حاجی میرزایی بابیان اینکه این جلسات «گفتگوی هفته» در این راستا پیگیری می شود، اضافه کرد: این نقش در کشور بر عهده برنامه است و برنامه باید این اجزا را به خوبی باهم ترکیب کند. لازم است امور خویش را باهم هماهنگ نماییم چونکه این همکاری و هماهنگی در جهت همگرایی از مأموریت حاصل می شود.
وزیر آموزش وپرورش اظهار نمود: در موضوعات مختلفی مانند توسعه فرهنگ کار، اشتغال، کارآفرینی و تلاش با وزارت کار در ارتباط هستیم و در مبحث تعاون و توسعه در کشور مأموریت های مشترک داریم؛ در حوزه مهارت آموزی باهم ارتباطی داریم و باید فهم مشترکی از این مأموریت ها ایجاد نماییم.
وی کارآفرینی را جز اهداف آموزش وپرورش دانست و اظهار نمود: برای توسعه مهارت مأموریت داریم و باید کاری نماییم هر دانش آموز فارغ التحصیل یک مهارت فراگرفته باشد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، حاجی میرزایی با تاکید براینکه برای کودکان بازمانده از تحصیل در مناطق محروم نیازمند مشارکت وزارت کار هستیم، افزود: نیازمند یک بازبینی جدی در سطح مأموریت ها و تلفیق هوشمندانه آنها هستیم.1399/11/19
22:06:39
0.0 / 5
827
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه