تبادل بیش از ۲۴ میلیارد پیام در شبكه شاد تا كنون

تبادل بیش از ۲۴ میلیارد پیام در شبكه شاد تا كنون

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: از آغاز فعالیت شبکه شاد تا کنون بیشتر از 24 میلیارد پیام و بیشتر از 9 میلیارد فایل در شبکه شاد مبادله شده است. تبادلات آموزشی در یک محیط امن که منحصرا به فضای آموزشی اختصاص دارد انجام می شود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی با اشاره به شرایط آموزشی به وجود آمده به دنبال شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس از اسفندماه سال قبل اظهار نمود: یک میلیون معلم و ۱۵.۵ میلیون دانش آموز باید به صورتی سامان می یافتند. در چنین شرایطی بودیم که شبکه آموزشی تحت عنوان «شاد» طراحی و با کمک و همراهی اپراتور همراه اول، وزارت ارتباطات و مرکز ملی فضای مجازی فعال شد.
وی ادامه داد: ماموریت شبکه شاد فراهم کردن امکان ارتباط معلمان با دانش آموزان بود. از روزی که شاد ایجا شده به سرعت توسعه یافته و در هر هفته ظرفیت های فنی و نرم افزاری اش نسبت به هفته قبل توسعه یافته است.
وزیر آموزش و پرورش اعلام نمود که حالا بیش از ۱۲.۷ میلیون نفر از دانش آموزان در شبکه شاد احراز هویت شده اند. ۱۱۵ هزار مدیر مدرسه و نزدیک به ۸۰۰ هزار معلم نیز در شاد حضور دارند.
حاجی میرزایی افزود: تا کنون بیش از ۲۴ میلیارد پیام و بیش از ۹ میلیارد فایل در شبکه شاد مبادله شده است. تبادلات آموزشی در یک محیط امن که منحصرا به فضای آموزشی اختصاص دارد انجام می شود.
منبع:

1399/11/30
21:22:20
0.0 / 5
564
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه