فراخوان انجمن های علمی دانشگاه آزاد برای ترویج فناوری نانو

فراخوان انجمن های علمی دانشگاه آزاد برای ترویج فناوری نانو

پروژه آسان: بنیاد آموزش فناوری نانو در فراخوانی بمنظور توسعه و ترویج فناوری نانو در بین قشر دانشگاهی از تمامی انجمن های علمی و گروه های دانشجویی فعال دانشگاه های آزاد اسلامی در سراسر کشور دعوت کرد.


به گزارش روز چهارشنبه ستاد توسعه فناوری نانو، تمامی انجمن های علمی وگروه های دانشجویی فعال که به عضویت شبکه نهادهای ترویجی فناوری نانو درآیند، در صورت عمل به مفاد بخشنامه های تعریف شده در ستاد نانو از مزایای مالی و اعتباری بهره مند می شوند.
بنیاد آموزش فناوری نانو در امتداد توسعه و ترویج هرچه بیشتر فناوری نانو در دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور، در نظر دارد از انجمن های علمی/دانشجویی که تمایل به فعالیت در حوزه ترویج فناوری نانو دارند، حمایت کند.
این حمایت ها شامل موارد زیر است:
۱- بخشنامه پشتیبانی از رویدادهای آموزشی-ترویجی- کسب وکاری فناوری نانو: نهادهای ترویجی که مبادرت به برگزاری رویدادهایی در ارتباط با آموزش فناوری نانو، ترویج کاربردهای فناوری نانو یا کسب وکاری فناوری نانو کنند، طبق بخشنامه مصوب مورد حمایت قرار می گیرند،
۲– بخشنامه حمایتی و رقابتی در حوزه علوم و فناوری نانو: بنیاد آموزش فناوری نانو در امتداد توسعه کارهای ترویجی برای دانشجویان، از کارهای نهادهای ترویجی در حوزه های مختلف حمایت خواهدنمود و همین طور از آثار برگزیده تقدیر به عمل خواهد آورد.
این بخشنامه شامل چهار بخش، پشتیبانی از آثار رسانه ای، تقدیر از تجارب نو، پشتیبانی از مسابقات دانشجویی و ارزیابی نهاد ترویجی برتر است. این تقدیر در هریک از چهار بخش ذکر شده به صورت جداگانه صورت می پذیرد.
علاقه مندان برای مشاهده بخشنامه پشتیبانی از رویدادها ونیز بخشنامه حمایتی و رقابتی به سایت نانو فناوری مراجعه کنند. انجمن های دانشجویی می توانند برای عضویت در شبکه نهادهای ترویجی و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه شبکه نهادهای ترویجی به آدرس nsg@nano.ir تماس گیرند.منبع:

1399/12/15
12:51:59
0.0 / 5
613
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه