راه اندازی پویش چهارشنبه سوری خانواده، آرامش و نشاط

راه اندازی پویش چهارشنبه سوری خانواده، آرامش و نشاط

به گزارش پروژه آسان مدیرکل فرهنگی و هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش وپرورش از طریق اندازی پویش فرهنگیان و دانش آموزان با عنوان «چهارشنبه سوری، خانواده، آرامش و نشاط» اطلاع داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علی رمضانی اظهار داشت: پویش دانش آموزان و فرهنگیان در چهارشنبه سوری سال ۱۳۹۹با عنوان «چهارشنبه سوری؛ «خانواده، آرامش، نشاط» افتتاح شد.
وی ادامه داد: در این پویش، آثار فرهنگی و هنری در رابطه با آیین ها و آداب و رسوم بومی و محل زندگی در شب چهارشنبه آخر سال از راه شبکه آموزش دانش آموز (شاد) ارسال می شود.
مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی ضمن اشاره به این که هدف از پویش، جلوگیری از تکرار حوادث تلخ سالهای گذشته و ترویج فرهنگ اصیل ایرانی - اسلامی و ایجاد آرامش در خانواده است، افزود: مخاطبان این پویش، دانش آموزان هستند که می توانند؛ دانش آموزان ابتدایی در رشته (نقاشی آزاد)، دانش آموزان متوسطه اول و دوم در رشته های ویدئوکست، پادکست و عکاسی و فرهنگیان هم با شرکت در رشته های ویدئوکست و عکاسی، در این پویش شرکت نمایند.
وی تصریح کرد: آخرین فرصت ارسال آثار پنجم فروردین ماه ۱۴۰۰است و دانش آموزان می توانند آثار خویش را به آدرس DANESHAMOOZI_1400@ و فرهنگیان محترم هم آثار خویش را به سامانه FARHANGIAN_1400@ ارسال نمایند.
نکات قابل توجه برای شرکت کنندگان در این پویش:
- ثبت شناسنامه اثر و مشخصات در کپشن فایل ارسالی، به شرح زیر مبحث اثر، نام و نام خانوادگی، دوره تحصیلی، نام مدرسه، استان و شهرستان محل تحصیل
- حداکثر حجم فایل های ارسالی ۷۰۰مگابایت است.
بر مبنای اعلام روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پدیدآورندگان ۵۰اثر منتخب، معرفی و به آنان جوایز ارزشمند ای تقدیم خواهد شد. همینطور آثار ارسالی مناسب در کانال سراسری «چهارشنبه سوری، خانواده، آرامش و نشاط»، بارگذاری و منتشر می شود.1399/12/26
20:41:46
0.0 / 5
607
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه