تقدیر وزیر آموزش و پرورش از دلاورمردان ارتشی

تقدیر وزیر آموزش و پرورش از دلاورمردان ارتشی

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و از تلاشهای دلاورمردان ارتشی، قدردانی نمود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی، به مناسبت فرارسیدن ۲۹ فروردین ماه، «روز ارتش جمهوری اسلامی»، با صدور پیامی این روز را به سرلشگر موسوی فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و از همّت و حمیّت ارتشیان قدردانی کرد.
متن پیام وزیر آموزش و پرورش به این شرح است:
«استقلال، اقتدار و امنیت ارکان رکینی هستند که آزادگان جهان آنرا در ظلّ اتّکال به خدای متعال و در سایه سار اتّکای به آرمان های آزادی خواهانه و عدالت جویانه خویش، بعد از مجاهدت های رهایی بخش به دست آورده اند.
وبه یقین، ملّت صلح دوست و ستم ستیز ایران از این منظر، سرآمد جهانیان است. چون که صاحبان ایمان و ساکنان ایران به نیکی توانسته اند با بهره مندی از آموزه های ارزشمند اسلام عزیز، و با تبعیت از رهبری های داهیانه یکی از دانش آموختگان خبره این مکتب رهایی بخش، و هم مددیابی از فرهنگ غنی ایرانی خویش، برطاغوت دوران غالب شوند و برظالمان زمان ظفر یابند؛ و این گونه نهال انقلاب خود را در بوستانی به گستره ایران غرس نمایند و آنگاه برای اولین بار، نظام مردم سالاری دینی» را مستقر سازند.
اندکی مدافّه در پیشینه این نیروی نظامیِ متّکی به خدا و متّصل به خلق خدا، ما را به این مهم می رساند چه در زمان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و چه در زمان استقرار جمهوری اسلامی، ارتشِ این سرزمینِ همیشه سربلند، هماره با مردم، انقلاب و رهبری آن مُوافقت و موافقتی بی نظیر داشته و دارد.
به نحوی که به قطعیت میتوان ارتش را یکی از عناصر اساسی در ایجاد، توسعه و تعمیق امنیت همه جانبه در ایران اسلامی دانست.
امنیتی که بی شک محصول مجاهدت های همیشه غیور مردانی چون شهیدان قرنی، کلاهدوز، کشوری، صیاد، فکوری، ستّاری و دیگر مجاهدان این نیروی الهی بوده و خواهد بود.
این جانب مسرورانه فرارسیدن ۲۹ فروردین، « روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی» که به نیکی با ایّام فرخنده ماه رمضان الکریم تلاقی فرخنده ای یافته است را به جناب عالی و تمامی امیران و خادمان دبیر و دلیر ارتش جمهوری اسلامی ایران که هماره مدبّرانه و متهوّرانه حافظ خاکِ پاک ایران و مردم بی پروا آن بوده اید، تبریک و تهنیت می گویم.
و نیز، نظر به مساعی آسمانی آن نهاد خدوم در این ایام سرد و سخت که ایران و ایرانی ها در مقابله با ویروس مُهلک کرونا، همدل و همیار شده اند، بر خود فرض می دانم تا به نمایندگی از جامعه فهیم فرهنگیان، قدردان آن همه همّت و حمّیت والایی باشم که به شیواترین شیوه، جلوه های جمیل قربِ به ایمان وحُبّ به ایران را به معرض نمایش گذاشته است».1400/01/29
21:18:30
0.0 / 5
312
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه