نحوه برگزاری كلاس تابستانی برای دانش آموزان تجدیدی

نحوه برگزاری كلاس تابستانی برای دانش آموزان تجدیدی

به گزارش پروژه آسان مدیر کل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش درباره برگزاری دوره های آموزشی تابستانی برای دانش آموزان دوره دوم متوسطه اظهار داشت: دانش آموزانی که در امتحانات خرداد ماه در یک یا چند درس نمره حد نصاب را نگیرند و لازم باشد که در شهریور ماه امتحان دهند دوره ای تحت عنوان دوره تابستانی خواهند داشت. بعد از امتحانات خرداد ماه با بخشنامه ای که از طرف معاونت آموزش متوسطه ارسال خواهیم کرد تکلیف دوره تابستانی را مشخص می نماییم.


عباس سلطانیان در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی درباره آموزش های تابستانی برای دانش آموزان دوره دوم متوسطه اظهار نمود: درباره برگزاری دوره تابستانی پیش از شروع سال تحصیلی آینده باید اظهار داشت که این دوره در بخشنامه ها تعریف شده و آمده است که در دوره دوم متوسطه، دانش آموزانی که در امتحانات خرداد ماه در یک یا چند درس نمره حد نصاب را نگیرند و لازم باشد که در شهریور ماه امتحان دهند دوره ای تحت عنوان دوره تابستانی خواهند داشت.
وی اضافه کرد: طول این دوره شش هفته است. بعد از امتحانات خرداد ماه با بخشنامه ای که از طرف معاونت آموزش متوسطه ارسال خواهیم کرد تکلیف دوره تابستانی را مشخص می نماییم.
مدیر کل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش افزود: تلاش می نماییم تا دانش آموزان تجدیدی بتوانند برابر با مفاد بخشنامه و با روش هایی که همکاران ما در طول سال تحصیلی آموزش دادند بعنوان مثال استفاده از ظرفیت شاد و سایر روش ها، آموزش هایی را گذرانده و با آمادگی بیشتری در امتحانات شهریور ماه حضور یابند.
سلطانیان در پاسخ به اینکه آیا تمام دانش آموزان دوره متوسطه دوم در طول تابستان برنامه های آموزشی جبرانی بمنظور تقویت دروس سال قبل خواهیم داشت اظهار داشت: دوره تابستانی ناظر به دانش آموزان تجدید شده است. اما اگر منظور برگزاری دوره های تقویتی است تا دانش آموزان با آمادگی بیشتری به سال تحصیلی آینده ورود کنند درحال حاضر برنامه ما استمرار آموزش های تلویزیونی است که تداوم می یابد و مروری بر درس ها خواهد داشت.
منبع:

1400/02/02
13:03:25
0.0 / 5
284
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه