تمدید اعتبار مجوزهای صادره برای تاسیس مهدكودك تا آخر سال

تمدید اعتبار مجوزهای صادره برای تاسیس مهدكودك تا آخر سال

پروژه آسان: اعتبار مجوزهای تاسیس صادر شده توسط سازمان بهزیستی که تا حالا منجر به راه اندازی نشده اند با اعطای یک سال فرصت تا اختتام 1400 تمدید می شود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، شهریار فولادوند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی اظهار داشت: با تصویب اساسنامه سازمان تعلیم و تربیت کودک که در ذیل وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته و بعنوان متولی تعلیم و تربیت کودکان تا شش سالگی تعیین شده است، اقدامات لازم بمنظور ساماندهی امور مربوط به مهدهای کودک بوسیله وزارت آموزش و پرورش صورت می پذیرد.
وی ادامه داد: در این راستا با توافق بین وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی، قرار شد اعتبار مجوزهای تاسیس صادر شده توسط سازمان بهزیستی که تا حالا منجر به راه اندازی نشده اند با اعطای یک سال فرصت تا اختتام ۱۴۰۰ تمدید شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراکزغیردولتی؛ معاون وزیر اشاره کرد: پروسه تعیین نرخ شهریه مهدهای کودک دارای مجوز از سازمان بهریستی کشور در دستور کار وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته که بعد از ستاندن موافقت نامه از سازمان پشتیبانی از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اجرائی و اعلام خواهد شد.
منبع:

1400/02/09
20:46:03
0.0 / 5
427
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه