۳۸ شركت دانش بنیان بانكداری دیجیتال ایران را توسعه می دهند

۳۸ شركت دانش بنیان بانكداری دیجیتال ایران را توسعه می دهند

به گزارش پروژه آسان ۳۸ شرکت دانش بنیان در تلاش هستند تا فناوری های مورد نیاز برای توسعه بانکداری دیجیتالی را در کشور توسعه دهند.


بانکداری دیجیتال را باید مدلی از بانکداری کاربردی در عصر حاضر بدانیم که پیشرفت در فناوری های مورد نیاز گام گذاشتن در این راه توسعه آنرا شتاب می دهد.
در حال حاضر ۳۸ شرکت دانش بنیان توسط ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شناسایی شده است که تمرکز فعالیتهای خویش را بر روی توسعه بانکداری الکترونیکی قرار داده اند.
به گزارش روز شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بانکداری الکترونیک نوعی از بانکداری غیرحضوری بر پایه اینترنت است که این روزها بازاری گرم و پررونق دارد.
بر همین اساس تهران با ۳۰، هرمزگان با ۵ و اصفهان، ایلام و قم هر کدام با یک شرکت رتبه نخست تا چهارم در استقرار شرکتهای توسعه دهنده بانکداری دیجیتالی را به خود اختصاص داده اند.
سامانه مدیریت وصول مطالبات، نرم افزار خود دریافت (BCR) بانک، نرم افزار صندوق سرمایه گذاری، نرم افزار مدیریت صندوق قرض الحسنه، نرم افزار مهاجرت خودکار از سیستم های موروثی به سیستم های مدرن، سامانه بانکداری اینترنتی، سامانه بانکداری حقوقی همچون محصولات این شرکتهای فناور است.


1400/02/21
10:44:04
0.0 / 5
368
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه