حاجی میرزایی:

در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای به هیچ قشری ندادیم

در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای به هیچ قشری ندادیم

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر این که ما در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای را به هیچ قشری ندادیم اظهار داشت: اخباری که بصورت نادرست در بعضی شبکه ها در خصوص این که ما فرصت معلمی را برای اقشاری، خاص کرده ایم یا اقشاری را محروم کرده ایم، به هیچ وجه حقیقت ندارد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی با اشاره به این که آموزش و پرورش مورد توجه فضای مجازی است و ما هم استقبال می نماییم که به موضوعات آموزش و پرورش پرداخته شود اظهار نمود: اما باز از همه معلمان، دانش آموزان و مدیران می خواهم مراقب اطلاعات نادرستی که گاهی از روی برخی شیطنت ها و برای تخریب روحیه فرهنگیان منتشر می شود باشند.
وی ادامه داد: مخاطبان اخبار را مستقیما از صفحات رسمی پیگیری کنند و به اطلاعات نادرستی که برخی با اهداف سیاسی منتشر می کنند توجه نکنند.
وزیر آموزش و پرورش در ادامه با تاکید بر این که ما در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای را به هیچ قشری ندادیم اظهار داشت: همه کسانی که متقاضی شغل شریف معلمی هستند باید در آزمون سراسری شرکت نمایند. همه کسانی که در آزمون سراسری و پروسه گزینش و مصاحبه موفق می شوند، می توانند به شغل معلمی بپردازند.
حاجی میرزایی در برنامه نگاه هفته وزارت آموزش و پرورش اشاره کرد: اخباری که بصورت نادرست در بعضی شبکه ها در خصوص این که ما فرصت معلمی را برای اقشاری، خاص کرده ایم یا اقشاری را محروم کرده ایم به هیچ وجه حقیقت ندارد.
منبع:

1400/02/24
12:55:10
0.0 / 5
443
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه