ارائه ۸۸۰ هزار خدمت اعتباری به فناوری های راهبردی

ارائه ۸۸۰ هزار خدمت اعتباری به فناوری های راهبردی

پروژه آسان: شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاهی تا حالا بیش از 880 هزار خدمات اعتباری ارائه کرده است.


به گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هفت سال پی در پی در تلاش است تا با ارائه خدمات اعتباری به مخاطبان این حوزه، نقشی موثر در توسعه این صنعت داشته باشد. به همین دلیل نیز تا حالا بیش از ۸۸۰ هزار خدمات اعتباری ارائه کرده است.
این خدمات به اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی سراسر کشور، دانشجویان دکتری و پژوهشگران پسادکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی، شرکت های دانش بنیان و صنایع کشور و سایر پژوهشگران ارائه می شود.
صنعت آزمایشگاهی یکی از حوزه های بین رشته ای است که با صنایع مختلفی چون فنی و مهندسی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست فناوری و پزشکی، دارو، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره ارتباط تنگاتنگی دارد. بنا بر این ارائه خدمات اعتباری به پژوهشگران و پژوهشگران هر کدام از این صنایع، می تواند کیفیت خدمات ارائه شده را ارتقا دهد و تضمین کند.منبع:

1400/02/31
13:12:54
0.0 / 5
553
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه