مشكلات ثبت نام مدارس و عدم رعایت پروتكلها در حوزه های امتحانی را گزارش دهید

مشكلات ثبت نام مدارس و عدم رعایت پروتكلها در حوزه های امتحانی را گزارش دهید

پروژه آسان: سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از راه اندازی سامانه ای در شبکه شاد برای دریافت مسائل و شکایات مردمی در شهر تهران پیرامون مواردی چون عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی در حوزه های امتحانی، مشکلات ثبت نام مدارس و دریافت وجوه و شهریه آگاهی داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، مسعود ثقفی در این زمینه توضیح داد: در امتداد برقراری ارتباط شفاف و بدون واسطه میان فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران مبادرت به راه اندازی سامانه ای تحت عنوان tehranedubox در شبکه شاد کرده است.
وی ادامه داد: تمام افراد می توانند پیام های صوتی، تصویری و نوشتاری خودشان را درباره مسائل مربوط به آموزش و پرورش شهر تهران را شامل عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی حوزه های امتحانی، مشکلات ثبت نام، دریافت وجوه و شهریه و سایر موارد بصورت مستقیم ارسال نمایند.
ثقفی با اعلان اینکه مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران بصورت دائم این سامانه را رصد خواهدنمود و به تمام مواردی که از این طریق ارسال می شود رسیدگی ویژه خواهد شد اظهار داشت: درخواست می نماییم در هر پیامی که ارسال می شود مشخصات کامل محل مورد اعتراض اعلام گردد که مشخص باشد اعتراض درباره کدام مدرسه و حوزه امتحانی است تا بتوانیم پیگیری نماییم. هیچ الزامی نیست که اسم و مشخصات فرد درج شود، اطلاعات محرمانه است و رسیدگی فوری و دقیق به موارد ارسالی انجام خواد شد.
منبع:

1400/03/02
21:51:15
0.0 / 5
323
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه