اخطار به مدارس غیردولتی برای درج اطلاعاتشان

اخطار به مدارس غیردولتی برای درج اطلاعاتشان

به گزارش پروژه آسان مدیر کل مدارس و مراکز غیر دولتی آموزش و پرورش اظهارکرد که سال جاری پیشبینی می شود برای حدود ۳۲۰۰۰ واحد آموزشی تعیین شهریه شود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سعید صالح در جلسه ویدیو کنفرانس با کارشناسان مدارس و مراکز غیردولتی استان از تعیین شهریه برای ۳۲۰۰۰ واحد آموزشی در سطح کشور اطلاع داد و اضافه کرد: با عنایت به ابلاغ بخشنامه ثبت اطلاعات واحد های آموزشی در سامانه مشارکت ها، موسسین نسبت به ثبت دقیق اطلاعات واحد آموزشی همچون مشخصات اطلاعات نوسازی، اجاره بها، اطلاعات نیروی انسانی تا تاریخ ۶ خرداد در سامانه اقدام نموده در غیر اینصورت کف افزایش شهریه برای آنها اعلام خواهد شد.
این مقام مسئول اظهار داشت: در جهت پشتیبانی از موسسین در چند ماهه اخیر اقداماتی صورت پذیرفته که مدرسه داری را برای آنها سهل تر خواهند کرد، ارسال مصوبه پیش ثبت نام از دانش آموزان پیش از ابلاغ شهریه ی سال آتی، ارسال بخشنامه شعاع دسترسی و حریم مدارس، تنظیم دستور العمل چگونگی رسیدگی به تخلفات موسسان ومدیران غیر دولتی، پیگیری اصلاح آئین نامه استقرار مدارس غیر دولتی جهت کاهش مشکلات در حوزه نوسازی، پیگیری حل مشکل تغییر کاربری ساختمان مدارس در شهر داری ها، تسهیل در چگونگی تکمیل اطلاعات در سامانه شهریه وتهیه ی فیلمهای آموزشی و همینطور امکان وجود بستر مناسب در نرم افزار سام (سامانه مشارکت های مردمی) جهت انجام تبلیغات و شناسایی سطح دسترسی مدارس برای اولیا ازجمله اقداماتی است که برای تسهیل مدرسه داری صورت گرفته است.
مدیر کل مدارس ومراکز غیر دولتی اظهار داشت: برای تعیین شهریه هم از الگو وهم از فرمول استفاده شده و عدد به دست آمده متناسب با نرخ تورم در نظر گرفته خواهد شد.
او همینطور اضافه کرد: کارت شناسایی برای همه معلمان نیروی آزاد شاغل در مدارس غیر دولتی بعنوان ابزار هویت سنجی پرسنل ضروری می باشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی، در پایان، فرایندهای اجرایی نحوه محاسبه شهریه مدارس و عوامل تأثیر گذار در تعیین نرخ شهریه تشریح و نکاتی پیرامون امتیاز کیفیت بخشی این الگو از قبیل دوره های ضمن خدمت پرسنل (تاسقف ۱۲۰ ساعت )، مدرسه شیشه ای و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
منبع:

1400/03/07
15:05:46
0.0 / 5
359
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه