توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

پارك فناوری پردیس بالاترین میزبان كارآفرینان ایرانی خارج از كشور شد

پارك فناوری پردیس بالاترین میزبان كارآفرینان ایرانی خارج از كشور شد

مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام نمود: در ارزیابی بیش از 120 پایگاه تخصصی مورد ارزیابی، پارک فناوری پردیس بعنوان بالاترین پایگاه میزبان متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور برگزیده شد.


به گزارش روز شنبه ایرنا از پارک فناوری پردیس، تازه ترین رتبه بندی اعلام شده از طرف مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری درباره بالاترین پایگاه های میزبان متخصصان و کارآفرینان ایرانی نشان میدهد که پارک فناوری پردیس در میان دیگر پارک های فناوری بهترین عملکرد را در میزبانی از متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور ثبت کرده است.
در این ارزیابی، پژوهشگاه دانش های بنیادی، پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی دانشگاه شهید باهنر کرمان و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف رتبه های اول تا سوم را در بین پژوهشگاه ها و موسسات تحقیقاتی در جذب ایرانیان کارآفرین از خارج را به خود اختصاص دادند.
تاسیس شرکت نوپا، برگزاری سخنرانی و کارگاه آموزشی و اشتغال در شرکت های فناور، همچون مسیرهای همکاری متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور با پارک فناوری پردیس است.
برنامه ارزیابی پایگاه ها، برای اولین بار در سال ۹۴ و با همکاری ۵ مرکز علمی و فناوری منتخب با هدف ایجاد پل ارتباطی با پژوهشگران و کارآفرینان برجسته ایرانی خارج از کشور طراحی و اجرا شده است. هم چنین این برنامه در سال ۹۹ با هدف ایجاد رقابت موثر میان پایگاه های میزبان و همین طور هدایت درخواست ها به سمت آنها با عملکرد مطلوب تر اجرائی شده است.
در برنامه ارزیابی بهترین پایگاه های همکار با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور، بیش از ۱۲۰ پایگاه تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته است.
ارزیابی مرکز تعاملات ببین المللی معاونت علمی و فناوری در این برنامه بر طبق فاکتورهای مورد نظر ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شده است.
«استخراج دقیق شاخص ها و داده های مورد نیاز»، «برطرف کردن نقصها موجود دوره های گذشته»، «جمع آوری اصولی بازخورد متقاضیانِ همکاری با پایگاه ها»، همچون اصول ملاحظه شده در انجام این ارزیابی است.


1400/03/09
10:01:34
0.0 / 5
281
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه