آموزش و پرورش برای ساماندهی اوقات فراغت دانش آموزان تنهاست

آموزش و پرورش برای ساماندهی اوقات فراغت دانش آموزان تنهاست

به گزارش پروژه آسان مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی، آموزش و پرورش را در ساماندهی اوقات فراغت دانش آموزان تنها دانست و خواهان یاری نهادها و دستگاههای مسئول شد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، جلسه مشترک فعالیتهای تابستانی با حضور علی رمضانی، مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضای پرورشی و محمود حبیبی، مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش و همینطور نمایندگان شبکه شاد در سالن جلسات معاونت پرورشی و فرهنگی برگزار شد.

علی رمضانی در آغاز این جلسه ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به میهمانان اظهار داشت: پایگاه تابستانی یک فعالیتی است که مسئولیتش به عهده تمام دستگاههای کشور است اما آموزش و پرورش به تنهایی این مسئولیت سنگین را در کشور انجام میدهد و لازم است سایر نهادها و دستگاههای مسئول در این امر به آموزش و پرورش کمک کنند.

رمضانی افزود: بیشترین زحمت هم اکنون به سبب استفاده از تکنولوژی های جدید به عهده دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

وی با عنایت به استفاده از سامانه همگام در فعالیتهای پرورشی و فرهنگی اظهار داشت: سایت همگام تنها سامانه قابل اطمینان برای فعالیتهای پرورشی و فرهنگی است که آبروی آموزش و پرورش است و آمار دقیق را میتوان هر لحظه از آن استخراج کرد بنابراین باید به زیر ساخت ان بیشتر توجه گردد.

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضای پرورشی وی افزود: دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات دارای اعتبار زیادی در میان جامعه فرهنگیان است و همه ما باید در در پیشرفت این دفتر کمک نماییم.

در ادامه محمود حبیبی، مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش اظهار داشت: در دوران کرونا یکی از حوزه هایی که به شدت فعالیتش افزایش پیدا کرد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بود.

وی افزود: البته این امر در همه دستگاه ها و نهاد ها بوده و اموزش و پرورش هم از این قاعده مستثنی نیست به دنبال شروع کرونا پروژه های بسیار سنگینی در این عرصه شکل گرفت و کرونا باوجود تهدید برای ما یک فرصت شد و توانستیم قواعد بازی را تغییر بدهیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، حبیبی افزود: در این دو سال قبل ظرفیت قابل توجهی به این بخش اضافه شده است و این دفتر با تمام قدرت در خدمت جامعه فرهنگیان و دانش آموزان است.
منبع:

1400/03/31
23:08:24
0.0 / 5
238
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه