شادمهر:

وزیر آموزش و پرورش بله قربان‏ گو نمی خواهیم

وزیر آموزش و پرورش بله قربان‏ گو نمی خواهیم

به گزارش پروژه آسان یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اشاره کرد: وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم باید کارآمد و با انگیزه باشد و در چانه زنی های خود در جذب بودجه قوی عمل کند، ما یک وزیر ساکت و بله قربان گو نمی خواهیم.


امانقلیچ شادمهر در گفت و گو با ایسنا، درباره انتظاراتی که از وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم وجود دارد، اظهار داشت: سامان دهی نیرو و تأمین نیروی انسانی باید از مهم ترین اولویت های کاری وزیر آموزش و پرورش دولت آینده باشد، سامان دهی بدین معنا که به مطالبات نهضتی ها، پیش دبستانی ها، غیرانتفاعی ها و دیگر عزیزان فرهنگی به صورت جدی توجه گردد، یعنی اقدامی صورت پذیرد که مشکلات این عزیزان برای همیشه رفع گردد تا دیگر دغدغه کمبود معلم بخصوص در مناطق محروم احساس نشود.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: دیگر مبحث حائز اهمیت، توجه جدی به وضعیت معیشتی معلمان است، دولت آینده به هر میزان به معلمان، کارکنان و کارمندان آموزش و پرورش و همینطور به بازنشستگان فرهنگی رسیدگی کند و وضعیت معیشتی این عزیزان سامان پیدا کند گام بسیار مهمی را برداشته است و توانسته تا حدودی مشکلات این حوزه را رفع کند.
نماینده مردم گنبدکاووس همینطور اظهار نمود: سامان دهی وضعیت جذب هیات علمی ها، سامان دهی وضعیت کنکور و از میان برداشتن مافیای کنکور و رسیدگی به وضعیت معیشتی کارکنان و کارمندان دانشگاهی هم باید مورد توجه جدی وزرای آموزش و پرورش و علوم دولت سیزدهم باشد.
شادمهر در انتها با اشاره به اینکه وزیر مورد نظر ما نباید عروسک دیگران باشد و در بازی دیگران قرار بگیرد، بلکه باید با جدیت مسائل را پیگیری کند و نقش بازوی قوی دولت را بازی کند، اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش باید کارآمد و با انگیزه باشد و در چانه زنی های خود در جذب بودجه قوی عمل کند. ما یک وزیر ساکت و "بله قربان گو" نمی خواهیم.
منبع:

1400/05/04
09:58:42
0.0 / 5
218
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه