تقدیر وزیر آموزش و پرورش از ایسنا

تقدیر وزیر آموزش و پرورش از ایسنا

پروژه آسان: وزیر آموزش و پرورش با ارسال لوحی از اطلاع رسانی و تلاش ایسنا در زمینه آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، متن لوح تقدیر محسن حاجی میرزایی خطاب به مدیر عامل ایسنا به شرح زیر است:
«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
برادر گرانقدر جناب آقای علی متقیان
مدیر عامل محترم خبرگزاری ایسنا
با سلام و تحیت
نقش آفرینی در عرصه گسترده اطلاعات و ارتباطات و راهبری، هدایت و مدیریت جریان های فکری و خبری و ایجاد موج امید در مخاطبان و دریافت و انتشار اطلاعات با ابتنای بر اصول عدالت، صداقت، شفافیت و امانتداری، رسالت خطیری است که بر دوش اصحاب رسانه نهاده شده است.
بی تردید اطلاع رسانی فراگیر سیاست ها، آگاهی بخشی به ذی نفعان و دستیابی به رهیافت رشد، بالندگی و تعالی آموزش و پرورش کشور، در گرو درایت، تعادل اثربخش و همکاری دوسویه با رسانه های متعهد و کوشش های متخصصانه مدیران کارآمدی است که با خلق فرصت های بدیع و همت والای خویش، موجبات سرافرازی تظام مقدس تعلیم و تربیت را فراهم می نمایند.
لذا فرصت را مغتنم شمرده در آستانه روز"خبرنگار" ضمن تبریک این روز فاخر، از احساس مسئولیت، همراهی و اهتمام مجدانه حضرت عالی در پیشبرد اهداف و اعتلای این عرصه خطیر، خصوصاً در دوسال اخیر، تقدیر و تشکر می نمایم.
سلامت، سعادت و توفیق روزافزونتان در استمرار خدمات باارزش به بزرگترین دستگاه اجرائی کشور را از پیشگاه حضرت حق تعای مسالت می نمایم.
محسن حاجی میرزایی
وزیر آموزش و پرورش»

گفتنی است، صادقی، معاون امور رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش امروز به نمایندگی از وزارتخانه با حضور در ایسنا لوح وزیر را به مدیرعامل تقدیم کرد.


منبع:

1400/05/19
14:12:46
0.0 / 5
200
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه