تکلیف اساسنامه اردوگاه های دانش آموزی روشن شد

تکلیف اساسنامه اردوگاه های دانش آموزی روشن شد

پروژه آسان: بنابر اطلاعیه صادره آموزش و پرورش، اساسنامه اردوگاه های دانش آموزی، از طرف شورای عالی آموزش و پرورش تصویب گردید.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، اردوگاه دانش آموزی بعنوان محیطی تربیتی و اثرگذار می تواند با ارائه برنامه ها و کارهای متنوع و خلق موقعیت های جدید یادگیری متناسب با نیازهای فردی و جمعی دانش آموزان، زمینه دستیابی آنان را به ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت فراهم آورد.
به استناد ماده 7 بخشنامه اجرائی قانون احیای معاونت فرهنگی و پرورشی، مفاد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، بخشنامه اردوهای دانش آموزی و برنامه زیرنظام تامین فضا، تجهیزات و فناوری، «اساسنامه اردوگاه های دانش آموزی» در 28 ماده و 12 تبصره به تصویب شورای عالی آموزش و پرورش رسید که بعد از تأیید رییس جمهور و رییس شورای عالی آموزش و پرورش برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ گردید.
اردوگاه دانش آموزی محیطی آموزشی تربیتی است که با مجوز رسمی آموزش و پرورش، در امتداد تحقق اهداف ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت، برای تکمیل و تقویت کارهای آموزشی و پرورشی مدارس تأسیس می شود و در قالب ضوابط این اساسنامه فعالیت می کند.
منبع:

1400/10/08
12:39:17
0.0 / 5
262
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه