مدیركل آموزش پرورش استان كرمان:

چالش کمبود فضای دانشگاه فرهنگیان باید حل شود

چالش کمبود فضای دانشگاه فرهنگیان باید حل شود

به گزارش پروژه آسان کرمان مدیرکل آموزش پرورش استان کرمان اظهار داشت: چالش کمبود فضای فیزیکی دانشگاه فرهنگیان باید رفع گردد برای اینکه یکی از رسالت های دانشگاه فرهنگیان این است که فضای آموزشی و خوابگاهی در شأن دانشجو معلمان فراهم آورد که دراین زمینه از کمک خیران هم می توان بهره مند شد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، رضا رضایی در دیدار با رییس دانشگاه فرهنگیان استان کرمان، روسای پردیس ها و تعدادی از کارکنان این دانشگاه بیان کرد: نیرویی که در دانشگاه فرهنگیان سابقه خدمت دارد، نیرویی باارزش است که اگر در آموزش و پرورش کار کند، خدمتی اثربخش خواهد داشت.
وی ادامه داد: نخستین رئیسی که در آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان منصوب کردم، جوانی از دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان بود که در عمل، میدان دادن به جوانان فعال و کارآمد دانشگاه فرهنگیان را ثابت کردم و از همه همکاران هم خواسته ام از دانش آموختگان این دانشگاه در پست های مدیریتی و کارشناسی بهره مند شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: اگر نسل جوان ما بتواند در مجموعه آموزش و پرورش مدیریت کند با همه ابعاد تعلیم و تربیت آگاه می شود و می تواند موثر واقع شود، این مساله بسیار مهم می باشد، اگر دانشجویی در تشکل ها ی دانشجویی فعالیت داشته باشد، در آینده دیده خواهد شد و زمینه فعالیت گسترده تر برایش فراهم می شود.
رضایی گفت: در حوزه جذب عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان، شایسته تر است از بین فرهنگیانی که مدرک دکترا دارند جذب صورت گیرد، دراین زمینه با وزیر آموزش و پرورش و نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی صحبت کرده ام و موضوع، درحال پیگیری است.
وی بیان کرد: چالش کمبود فضای فیزیکی دانشگاه فرهنگیان باید رفع گردد، یکی از رسالت های دانشگاه فرهنگیان این است که فضای آموزشی و خوابگاهی در شان دانشجو معلمان فراهم آورد که دراین زمینه از کمک خیران هم می توان بهره مند شد.
منبع:

1400/10/27
22:58:11
0.0 / 5
337
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه