۶۷ درصد سمپادی ها به رشته تجربی می روند

۶۷ درصد سمپادی ها به رشته تجربی می روند

به گزارش پروژه آسان، معاون برنامه ریزی و مدیریت مدارس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اعلان اینکه در حال حاضر نزدیک به 67 درصد از دانش آموزان در مدارس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان رشته تجربی را انتخاب می کنند، عنوان کرد: ما تلاش می نماییم بصورت متوازن رشته ها را توزیع نماییم و بر طبق این سیاست ها شاهد گرایش هرچه بیشتر دانش آموزان به رشته علوم انسانی و ریاضی فیزیک بوده ایم.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، فرهاد فتحی نژاد در مراسم امضای تفاهم نامه برگزاری کارسوق دارویی با هولدینگ دارویی تیپیکو متعلق به سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: امروز فرصتی خوب برای مجموعه سمپاد و دانش ‎آموزان این سازمان است تا یکی دیگر از برگ های زرین تلاش و استقامت را در راه تعریف طرح ها و کارهای مشترک با دیگر نهادها، ورق بزنند.
وی با اعلان اینکه شناسایی، هدایت و توانمندسازی دانش آموزان و همین طور مقدمه چینی و بسترسازی برای تاثیرگذاری حداکثری فارغ التحصیلان همچون اهداف اصلی سازمان ملی پرورش های استعدادهای درخشان است، اظهار داشت: برگزاری کارسوق ها نقطه درخشان کارنامه سازمان است و سابقه دیرینه ای در برقراری اتصال میان فارغ التحصیلان داشته است.
معاون برنامه ریزی و مدیریت مدارس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اعلان اینکه کارسوق های برگزار شده بر دو محور آموزشی و پژوهشی استوار است، بیان کرد: اهتمام ما این است که نتیجه و ماحصل برگزاری این رویدادها در امتداد اهداف بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تربیت نیروهای خلاق باشد.
فتحی نژاد با اعلان اینکه در حال حاضر نزدیک به ۶۷ درصد از دانش آموزان در مدارس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان رشته تجربی را انتخاب می کنند، عنوان کرد: ما تلاش می نماییم که بصورت متوازن رشته ها را توزیع نماییم و بر طبق این سیاست ها شاهد گرایش هرچه بیشتر دانش آموزان به رشته علوم انسانی و ریاضی فیزیک بوده ایم.
او در آخر اظهار داشت: همکاری با مجموعه شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین درباب برگزاری کارسوق، نوید این را می دهد که دانش آموزان با ظرفیت هایی که در اختیار این مجموعه قرار دارد، آشنا گردند و رشد و گسترش استعدادهای درخشان این مرز و بوم را شاهد باشیم.
در ادامه این مراسم منصور نیکویی نیا، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین، ضمن گرامی داشت سالگرد شهادت شهید سلیمانی و تسلیت به مناسبت این ایام، اظهار داشت: بسیار خرسندم که امروز در امتداد رهنمون های رهبر معظم انقلاب درباب روایت دستاوردها و ایجاد نشاط در جوانان و نوجوانان و تاکید رئیس جمهوری در ارتباط با راهیان پیشرفت، در خدمت مسئولان سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان هستم.
وی ادامه داد: امیدوار هستم بتوانیم رسالت خودرا در این خصوص به درستی انجام دهیم و بتوانیم دستاوردهای مهمی را که در شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین داشته ایم روایت نماییم و در تجربیات موثری که دراین زمینه وجود داشته است را نیز در اختیار مجموعه سمپاد قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین با اعلان اینکه این مجموعه اهتمام کرده تا نقش مهمی در برقراری رابطه بین صنعت و دانشگاه بوجود آورد، اظهار داشت: امید است همکاری با سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که وظیفه آموزش وپرورش مستعدترین قشر کشور یعنی نوجوانان را برعهده دارد، سبب برقراری ارتباط صنعت و مدرسه شود تا زمینه ساز به وجود آمدن انگیزه در میان دانش آموزان برای درنوردیدن پله های رشد و ترقی باشد.
او در آخر اظهار داشت: باتوجه به ظرفیت های موجود در شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین ما نیز از برگزاری کارسوق های دارویی استقبال و حمایت می نماییم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، در آخر این مراسم تفاهم نامه برگزاری کارسوق دارویی میان سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین به امضای طرفین رسید.
منبع:

1401/10/13
15:23:38
0.0 / 5
150
تگهای خبر: آموزش , اجتماعی , پژوهش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه