مدیركل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش اعلام كرد

آموزش و پرورش میزبان ۹۶۰ هزار مسافر نوروزی

آموزش و پرورش میزبان ۹۶۰ هزار مسافر نوروزی

به گزارش پروژه آسان، مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پذیرش ۹۶۰ هزار و ۱۶۱ مسافر نوروزی برای حضور در مراکز اسکان آموزش و پرورش اطلاع داد و اظهار داشت: میزان پذیرش تابحال به یک میلیون و ۴۱۱ هزار و ۶۶۴ نفر - روز رسیده است.


سید سعید مقدم زاده در گفتگو با ایسنا، جدید ترین آمار به ثبت رسیده از سامانه اسکان نوروزی فرهنگیان را اعلام و اظهار نمود: برپایه آخرین آمارها تا ساعت ۱۲ روز پنجم فروردین ۱۴۰۲، تعداد مسافران پذیرش شده تا این لحظه ۹۶۰ هزار و ۱۶۱ نفر در چارچوب ۲۳۶ هزار و ۳۷۰ خانواده است.
وی ادامه داد: میزان پذیرش تابحال به یک میلیون و ۴۱۱ هزار و ۶۶۴ نفر - روز رسیده است و آمارها در حال افزایش می باشد.
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش همینطور شش استان دارای بیشترین میزان پذیرش مسافران را اعلام نمود و اظهار داشت: فارس، خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان، بوشهر و هرمزگان به ترتیب بیشترین میزان پذیرش مسافران نوروزی را داشته اند.
مقدم زاده همینطور آماری از مراکز اسکان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل عرضه کرد و اظهار داشت: آمار مسافران نوروزی در قیاس با پنجم فروردین ماه سال گذشته، ۴۵.۵ درصد، میزان پایگاه ها ۱۶ درصد و تعداد کل مدارس اسکان ۲۹.۲۱ درصد رشد پیدا کرده است.
به نقل از ایشان، در حال حاضر ۷۴۷ مرکز رفاهی، ۶۳ هزار و ۶۳۴ کلاس درس در چارچوب ۸۲۹۸ مدرسه پذیرای مسافران نوروزی هستند و ۱۹ هزار و ۴۴۵ تن بعنوان عوامل اجرایی میزبان مسافران هستند.1402/01/07
16:46:04
5.0 / 5
155
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه