ارزیابی ایمنی ۲۸۰۰ مدرسه دولتی در شهر تهران

ارزیابی ایمنی ۲۸۰۰ مدرسه دولتی در شهر تهران

پروژه آسان: پروژه آسان: رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از ارزیابی ایمنی 2800 مدرسه دولتی در تهران امسال آگاهی داد.علی نصیری در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: سال جاری از میان ۴۵۰۰ مدرسه تهران ۲۸۰۰ مدرسه دولتی توسط تیم های مشترک ارزیابی ایمنی ساختمان های شهر تهران ارزیابی ایمنی می شوند و ایمنی قسمت های مختلف مدارس بر مبنای چک فهرست های ارزیابی ایمنی که از جانب مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی تهیه شده است، صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: در این چک فهرست ها به مواردی چون شاخصهای ایمنی سازه ای، شاخصهای ایمنی حریق و شاخصهای ایمنی HSE با ملاحظه مخاطرات اولویت دار شهر تهران بخصوص زلزله، فروریزش و حریق و هم فرایند اولیت بندی ساختمان توجه شده است.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در رابطه با ارزیابی ایمنی مدارس غیردولتی هم اظهار داشت: این طرح در مدارس دولتی اجرا می شود و مدارس غیرانتفاعی هم باید با بودجه خودشان نسبت به ارزیابی ایمنی مدارس اقدام نمایند.

نصیری ضمن اشاره به مخاطرات شهر تهران اضافه کرد: تهران شهر زیبایی است اما مانند پایتخت سایر کشورها با مخاطرات بسیاری روبروست. ضمن این که حوادث غیر مترقبه نیستند و باید برای جلوگیری از وقوع آن فرهنگ سازی و کوشش کرد و مدارس بهترین نقطه شروع فرهنگ سازی است.

منبع:

1402/03/16
09:32:34
5.0 / 5
228
تگهای خبر: شاخص , مدارس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه