ارائه خدمات مشاوره انتخاب رشته به کنکوری ها توسط آموزش وپرورش

ارائه خدمات مشاوره انتخاب رشته به کنکوری ها توسط آموزش وپرورش

پروژه آسان: مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در مقابل لطمه های اجتماعی وزارت آموزش وپرورش از ارائه خدمات مشاوره انتخاب رشته به داوطلبان سراسر کشور آگاهی داد و اظهار داشت که کنکوری ها برای انتخاب رشته به پایگاه های انتخاب رشته آموزش وپرورش مراجعه کنند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، امیر تجلی نیا در این زمینه عنوان کرد: مشاوران متخصص، توانمند و مورد اعتماد در عرصه انتخاب رشته کنکور در پایگاه های انتخاب رشته تمامی نواحی و مناطق کشور مشغول ارائه خدمات تخصصی به داوطلبان و خانواده های آنان هستند.
وی ادامه داد: اینروزها بازار انتخاب رشته داغ است و متاسفانه شاهد تبلیغات خلاف واقع افراد غیر متخصص هستیم که ادعاهای غلطی برای جذب داوطلبان ارائه می دهند، پس سفارش می شود داوطلبان به تبلیغات غیرمنطقی توجه نکنند و برای انجام انتخاب رشته صحیح و اصولی به مشاوران متخصص و مورد اعتماد در پایگاه های آموزش وپرورش مراجعه کنند.
تجلی نیا درباب استفاده از نرم افزارهای انتخاب رشته مجازی اضافه کرد: در تمامی پایگاه های انتخاب رشته آموزش وپرورش برای شناخت خاصیت های شخصیتی داوطلب مانند رغبت و تیپ شخصیتی از آزمون های هالند و سنخ نمای مایرز و برای انتخاب رشته مجازی از سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش، استفاده می شود.
تجلی نیا در آخر ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان ورود به دانشگاه از آنان خواست باتوجه به پیچیدگی های انتخاب رشته و تغییرات انجام شده در روند پذیرش و ورود به دانشگاه اطلاعات را از مشاوران و مراکز معتبر دریافت نمایند و به ادعاهای مطرح شده توسط افراد غیرمتخصص و فاقد مجوز توجه نکنند.
منبع:

1402/06/06
10:35:41
5.0 / 5
270
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه