احصای اولویت های پژوهشی حوزه سلامت فارس در سامانه تعامل با جامعه

احصای اولویت های پژوهشی حوزه سلامت فارس در سامانه تعامل با جامعه

به گزارش پروژه آسان، فارس مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز از طریق اندازی سامانه «تعامل با جامعه» به منظور شناسایی و احصا اولویت های پژوهشی حوزه سلامت و ارتباط دو سویه با پژوهشگران اطلاع داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، حسین مولوی امروز، ۲۲ مهرماه در دومین نشست بررسی اولویت های پژوهشی حوزه سلامت استان فارس اظهار داشت: سامانه ای با عنوان «تعامل با جامعه» در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه طراحی شده است که هم اولویت های پژوهشی دستگاههای اجرایی و هم مشخصات پژوهشگران دانشگاه در آن ثبت و قابل مشاهده می شود و امکان ارتباط دو سویه سازمان ها و پژوهشگران را برقرار می کند.
وی خاطرنشان کرد: اولویت های پژوهشی دانشگاهی و سازمانی در رابطه با سلامت عرضه شده، با سنجه های مشخصی به صورت مقدماتی ارزیابی، امتیازدهی و در انتها برخی از آنها برگزیده می شود.
مولوی با بیان اینکه اولویت های پژوهشی برگزیده شده، جهت بررسی و تصمیم گیری نهایی، به کارگروه آموزش، پژوهش، فنآوری و نوآوری استان فارس ارجاع می شود، اضافه کرد: هم چنین اولویت های پژوهشی دستگاههای اجرایی، در صورت عدم تصویب نهایی در این کارگروه، با امضای تفاهمنامه پژوهشی میان دستگاه ها با دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به صورت عناوین پژوهشی در معرض دید پژوهشگران دانشگاه قرار می گیرد تا در صورت علاقه مندی، آنها را پیگیری کنند.
این عضو شورای مدیران معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان نمود: اعضای هیئت علمی و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی این دانشگاه، ظرفیت قابل توجهی را برای اجرای پژوهش های مشترک با سایر دانشگاه ها و دستگاههای اجرایی فراهم می آورد.
به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، دومین نشست بررسی اولویت های پژوهشی حوزه سلامت استان فارس، با حضور نمایندگان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و دستگاههای اجرایی در رابطه با سلامت استان، برگزار شد.
منبع:

1402/07/25
14:00:13
5.0 / 5
217
تگهای خبر: آموزش , پزشك , پژوهش , پژوهشگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه