انتشار فراخوانی برای پشتیبانی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی حوزه ICT

انتشار فراخوانی برای پشتیبانی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی حوزه ICT

پروژه آسان: مدیر دفتر انتقال دانش فنی و ارتباط با صنعت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات جزییات دومین فراخوان پشتیبانی از رساله ها و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی را تشریح نمود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، مهندس زهرا گل میرزایی، درباره ی دومین مرحله از طرح پشتیبانی از رساله ها و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی، اظهار داشت: در دومین مرحله از این طرح، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف پشتیبانی از توسعه پژوهش های کاربردی، رصد تکنولوژی های جدید و حل چالش ها و نیازهای کشور، بومی سازی محصولات و خدمات در امتداد نیازمندی های بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و تشویق و بهره مندی از ظرفیت اعضای هیأت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها، مراکز آموزشی و پژوهشگاه ها، نسبت به پشتیبانی از رساله ها و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی (مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا) اقدام نموده است.
وی هدف از انتشار دومین فراخوان پشتیبانی از پایان نامه ها را تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و پشتیبانی از تکنولوژی های جدید حوزه ICT، پشتیبانی از توسعه پژوهش های کاربردی، رصد تکنولوژی های جدید و حل چالش ها و نیازهای کشور، بومی سازی محصولات و خدمات در امتداد نیازمندی های بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برشمرد.
گل میرزایی به بیان جزییات این حمایت پرداخت و اظهار داشت: این حمایت در امتداد محورهای اولویت دار اعلامی از طرف پژوهشگاه و با مبالغ حمایتی برای دانشجویان ارشد ۲۴۰ میلیون ریال و برای دانشجویان دکتری ۷۲۰ میلیون ریال است. همین طور شرکت در این فراخوان امکان تعریف پروژه های مساله محور و کاربردی را برای دانشجویان فراهم می آورد.
دانشجویان شرکت کننده در این طرح می توانند از مزایای بهره مندی از مشاور متخصصین پژوهشگاه ارتباطات و تعاملات سازنده تیم راهبری پژوهشگاه حین اجرای طرح، بهره مند شوند. ضمن این که امکان بکارگیری دانشجویان توانمند در پروژه های آتی پژوهشگاه بصورت همکاری پاره وقت یا تمام وقت وجود دارد.
به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دومین فراخوان پشتیبانی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه تا پایان آذرماه ۱۴۰۲ برگزار می گردد.
منبع:

1402/08/11
14:59:30
5.0 / 5
185
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه